Де краще купити светри та кардигани

На вулиці вже досить холодно, а хтось так і не встиг обзавестися стильною і модною обновкою, яка б дозволила утеплитися, якщо з’явиться така необхідність. Для цього і були придумані светри та кардигани – з їх допомогою можна вдало доповнити повсякденний або діловий образ. З новою колекцією одягу і взуття можна ознайомитися на сайті популярного інтернет-магазину Born2be.

Як відрізняти светри та кардигани

Светри і кардигани мають принципові відмінності, і мова йде не тільки про фасон. Кардигани можуть використовуватися в якості одного з елементів багатошарового образу, а светри мають пряме призначення – утеплення.

Найбільш традиційним в зимовий період року є светр. Він викликає відчуття наближення свят, тому з нього і почнемо.

Це в’язана шерстяною пряжею кофта, з щільним високим відкладним коміром, який прекрасно замінить будь-який шарф. Кращого утеплення для холодної погоди і не придумаєш.

Кардиган у свою чергу є кофтою, що надягають через руки, з відкритою передньою частиною і великим V-подібним вирізом. Він може застібатися на гудзики, за допомогою кнопок, обв’язуватися поясом або залишатися постійно відкритим. Найчастіше кардиган надягають поверх блузки або водолазки.

Правила вибору жіночого кардигану

Вибирати кардиган слід з розумом. Купівля першого-ліпшого може привести до того, що силует вашої фігури зміниться до невпізнання в гіршу сторону. Тому важливо враховувати особливості вашої статури.

Для дівчат з грушоподібною фігурою необхідно робити акцент на верхню частину тіла. Щоб стегна виділялися як можна менше, вибирайте кардигани з об’ємними рукавами. Це дозволить приховати асиметрію, яка властива вашій фігурі.

Фігура «перевернутий трикутник» характеризується широкими плечима і відносно вузькими стегнами. Попередня схема вибору кардигану тільки погіршить становище, тому потрібно збільшувати об’єм поперекової частини.

Дуже пощастило тим, у кого фігура нагадує пісочний годинник. Такі дівчата можуть без побоювання купувати більшість моделей кардиганів. Але, щоб образ здавався набагато привабливішим, варто підкреслити талію за допомогою slim-fit фасону або акцентувати увагу за допомогою тонкого поясу.

Вибір светра за типом фігури

«Вирівнювати» фігуру можна не тільки за допомогою кардигану. Дівчата з однаковою шириною плечей і стегон можуть самостійно візуально додати лінію за допомогою об’ємного укороченого светру.

Вловивши суть, ви назавжди зміните підхід до вибору речей.