Допомога у підборі автозапчастин – сервіс пошуку Запчасть.com.ua

Зі складнощами підбору деталей для свого автомобіля стикався майже кожен водій. Варто не тільки знайти відповідні запчастини, але й купити їх на максимально вигідних умовах. Враховуючи велику кількість автомагазинів, на вивчення їх пропозицій потрібно багато часу.

Саме час і економить сервіс Запчасть.ком.юа. Він представляє собою базу даних продавців з різних міст України – інтернет-магазини, звичайні магазини, майстерні з розбору, постачальники і т.д. Замість того, щоб самостійно підбирати деталі по їх каталогам, уточнювати ціни та наявність, сервіс пропонує скласти тільки один запит. Далі залишається тільки чекати на пропозиції від магазинів.

Як користуватися сервісом?

Сервіс доступний через сайт, а також фірмові мобільні додатки. Система має інтуїтивно зрозумілий та максимально простий інтерфейс.

Щоб купити запчастини для авто через https://www.zapchast.com.ua, треба заповнити форму, вказавши наступну інформацію:

  1. Крок 1 – дані про запчастину. В одну заявку можна включити до 5 деталей одночасно. У спеціальну форму треба вписати назву запчастини, вибрати категорію, тип, стан. Додатков оможна вказати артикул, бажану ціну, додати фото.
  2. Крок 2 – інформація про транспортний засіб. У формі є поле для використання номерного знаку, за яким основні дані будуть завантажені самостійно. Також можна вказати характеристики автомобіля самостійно – марка, тип, рік випуску, кузов, двигун, тощо. За наявності VIN рекомендуєть сявикористати і його. Це значно спростить процедуру підбору продавцям. Знайти кузовний номер можна у технічному паспорті. Додавати інформацію про транспортний засіб треба тільки раз. Дані можна зберегти у своєму акаунті і складати наступні заявки ще швидше.
  3. Крок 3 – контактна інформація. На цьому етапі треба обрати варіанти отримання відповідей від продавців – СМС, популярні месенджери.

Після цього залишається підтвердити заявку та чекати пропозицій від продавців. У більшості випадків перші відповіді поступають вже через 1-2 години. На один запит можна отримати у середньому від 5 пропозицій.

Переваги сервісу

Система Запчасть.ком.юа дає змогу створити запит з потрібними деталями та займатися своїми справами. Потім залишається тільки ознайомитися з пропозиціями від продавців. Якщо серед них будуть цікаві варіанти, можна домовлятись про купівлі.

За допомогою сервісу можна шукати будь-які деталі, навіть на старі моделі автомобілів, випущені понад 20 років тому. Всю роботу з підбору комплектуючих виконують продавці.

Сервіс не впливає на ціни, не бере комісію з покупців, бо на сайті немає опції купівлі. У свою чергу, він дає змогу порівняти рівеньц ін та придбати запчастини на кращих умовах. Також система веде активну боротьбу з недобросовісними продавцями. Кожен користувач може залишити відгук про магазин. Якщо на продавця буде багато негативних відгуків, він не зможе приймати запити на комплектуючі.