Експрокурору, який відгуляв розкішне весілля у Львові, принесли повістку

Представники Личаківсько-Залізничного об’єднаного районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки не змогли знайти експрокурора за жодною з адрес, а тому залишили повістку в поштовій скриньці.

Про це “Еспресо.Захід” стало відомо з власних джерел.

Як повідомили джерела, повістку експрокурору Ростиславу Ільницькому залишили в поштовій скриньці за адресою проживання 20 жовтня.

Документ оформлювали у Личаківсько-Залізничному ОР ТЦК та СП.

Еспресо.Захід звернувся за коментарем у Львівський обласний ТЦК та СП і наразі чекає на офіційне підтвердження цієї інформації.

Що відомо про лакшері весілля експрокурора Ільницького й експрацівниці ДБР Москви

Нещодавно експрокурор Ростислав Ільницький та експрацівниця ДБР Роксолана Москва влаштували гучне весілля. Дводенне святкування тривало у п’ятизірковому комплексі Emily Resort неподалік Львова. У перший день на весіллі було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”, а ведучим був шоумен Григорій Решетнік. У другий день на сцену вийшов Дзідзьо, було запрошено 500 осіб, святкування оформили в українському стилі. У скільки саме обійшлося пишне святкування, невідомо, проте очевидно, що воно коштувало недешево: лише двометровий торт, за попередніми оцінками кондитерів, вартував близько 100 тис. грн. Співачка Ольга Полякова після розголосу про весілля в соцмережах зазначила, що перевіряти походження коштів замовників виступів мають державні органи, а не артисти.

У ДБР також відреагували на гучні святкування колишньої працівниці. Сказали, що не варто пов’язувати лакшері весілля з колишньою роботою молодят. І додали, що це – “питання статків їхньої родини та громадянського сумління під час війни”.