Гей, вам пухнастик не треба? В Україні запустили ініціативу Adopt pets of Ukraine, яка допомагає знайти родину безхатнім тваринам

Ініціативу Adopt pets of Ukraine анонсували на сторінці організації Club 4 Paws. У соцмережах проєкту розміщені фото та невеличкі анкети від імені тварин, які шукають постійний дім. Можливо, серед них є ваш котик чи песик.

«Зона нашої діяльності — вся Україна, тож у анкеті кожного пухнастика ми вказуємо його місцезнаходження. Майбутні власники самостійно забирають тваринку з її тимчасового місця перебування», — йдеться в дописі.

Організатори також попереджають, що майбутнім власникам доведеться пройти анкетування та невеличку співбесіду, щоб вони могли переконатися, що віддають хвостика у надійні руки.

Окрім цього, ініціатива допомагатиме тим, хто взяв тварин на перетримку, знайти для них постійний дім.

«Тваринки є нашою психологічною підтримкою, заспокоюють та підіймають настрій у скрутний час. Тож ми хочемо забезпечити нашим підопічним щасливе майбутнє та знайти власників, що подарують їм турботу, любов та ласку», — розповідають організатори Adopt pets of Ukraine.

nv.ua