Горілка Nemiroff з перцем – оптимальне поєднання ціни та якості

У магазинах та супермаркетах представлений широкий вибір алкогольних напоїв. Серед горілок лідирує за обсягом продажу Nemiroff з перцем. Цей напій знайомий багатьом. Проте не усі знають його особливості.

Характеристика горілки Nemiroff з перцем

Горілка Nemiroff з перцем є міцним напоєм. У ній 40 градусів. Тому вона дуже добре зігріває. Особливість горілки Nemiroff з перцем у використанні при її виготовленні суміші трав, перцю чилі, натурального меду. За рахунок цього досягається оригінальний присмак. Пікантна гострота вдало поєднується із медовими м’якими нотками. Після ковтка залишається приємний післясмак. Рецептура не змінювалась із моменту створення напою. Тому горілка Nemiroff з перцем є стабільно якісною. Вживають її не лише чоловіки. Подобається вона і жінкам.

Ціна на горілку Nemiroff з перцем

На Nemiroff з перцем ціна залежить від літражу пляшки. Напій фасується у ємності обсягом від 100 до 1000 мл. Чим більше пляшка, тим більше доведеться заплатити за її придбання, але тим дешевшими будуть кожні 100 мл горілки.

Також ціна залежить від того, де купується товар та яку політику веде реалізатор. Безпосередньо на заводі брати напій дешевше, адже виробник не робить націнок. У посередників, в роздрібних магазинах ціни вище. Компанії, які ведуть гнучку цінову політику та пропонують знижки, дозволяють купувати вигідніше.

Якщо товар замовляється в інтернет-магазині або у великій кількості, тоді треба його доставка. ЇЇ доведеться оплатити окремо. Вартість такої послуги залежить від транспортних витрат. Є торгові компанії, які при замовленні на певну суму доставляють товар безкоштовно.

Залежить вартість також від кількості пляшок, які планується придбати. Оптові ціни набагато нижчі, ніж роздрібні. Тому вигідніше купувати горілку у великій кількості.

Переваги горілки Nemiroff з перцем

Горілка Nemiroff з перцем лідирує на ринку міцних напоїв. Має ряд конкурентних переваг. ЇЇ купують частіше, ніж горілку інших марок.

Основні переваги Nemiroff з перцем, за відгуками покупців, перелічені нижче:

  • натуральний склад;
  • використання лише якісного спирту;
  • привабливий дизайн пляшки;
  • безпечність та корисність для здоров’я завдяки наявності трав у складі (при розумному вживанні);
  • приємний смак та післясмак;
  • доступна вартість;
  • широкий вибір пляшок різного обсягу.

При всьому цьому треба розуміти, що горілка є міцним напоєм. Тому вживати її треба у невеликій кількості. Інакше можна нашкодити своєму здоров’ю.

 

Поділитися в соцмережах: