HyperX — бренд для геймерів і не тільки

У жовтні 2021 року американський бренд HyperX досяг вражаючого результату — кількість ігрових гарнітур з квітня 2014-го (дати виходу першої моделі) перевищила позначку у 20 мільйонів. Секрет успіху пристроїв полягає в якісному звучанні та зручній конструкції, розрахованій на тривалий ігровий процес. Не менший попит мають також інші продукти бренду, розраховані, у першу чергу, на любителів комп’ютерних ігор.

Історія торгової марки

HyperX — це підрозділ американської компанії Kingston Technology, одного з найбільших у світі виробників комп’ютерних комплектуючих. Торгова марка дебютувала у 2002 році, випустивши оперативну пам’ять типу DDR1. Згодом HyperX неодноразово представляла модулі оперативної пам’яті з рекордною на свій час частотою.

Крім того, бренд виробляв твердотільні накопичувачі, USB-флешки, жорсткі диски для ПК. У цій галузі HyperX також встановила чимало рекордів. Наприклад, компанія першою у світі випустила USB-накопичувач об’ємом 1 ТБ.

У 2014 році торгова марка випустила свою першу професійну геймерську гарнітуру HyperX Cloud. Ставку було зроблено на комфорт — використовувалася фірмова піна з ефектом пам’яті, високоякісний замінник шкіри, міцна металева рама. Навушники були сконструйовані таким чином, щоб користувач міг годинами грати в ігри, не відчуваючи тиску та ваги гарнітури. Геймери у всьому світі оцінили переваги моделі, що зумовило високі продажі. З того часу HyperX почала переорієнтовуватися на випуск товарів для любителів ігор.

HyperX сьогодні

Зараз асортимент бренду складається з наступних продуктів:

  • навушники та ігрові гарнітури;
  • мікрофони;
  • клавіатури;
  • комп’ютерні миші та килимки;
  • оперативна пам’ять;
  • пристрої для зберігання інформації.

Також бренд випускає аксесуари для популярних ігрових приставок: Xbox, PlayStation, Nintendo.

Уся продукція торгової марки першокласної якості. Наприклад, будь-яка HyperX клавіатура має міцну конструкцію, розрахована на характерні для ігрового процесу інтенсивні натискання, обладнана ефектним підсвічуванням клавіш. Ігрові миші мають програмовані кнопки, датчики з високою точністю, чіткий тактильний відгук на кожний клік. Килимки для них оздоблені світлодіодним підсвічуванням та мають тверду поверхню для швидкого переміщення миші.

Бездротові та дротові гарнітури HyperX переважно мають закриту повнорозмірну конструкцію. Вони забезпечують об’ємне звучання з потужними басами. Вбудовані мікрофони чітко та без затримок передають голос під час ігрових переговорів.

Попри те що гасло HyperX звучить як «всі ми геймери», сам бренд заявляє, що його аудиторією є не тільки фанати ігор, а й ті, хто створює медіаконтент чи, наприклад, проводить прямі трансляції.