Краща українська біржа криптовалют

У цій статті ми розповімо про деякі криптовалютні платформи – українські криптобіржі. Одна із найкращих світових бірж криптовалют була започаткована саме українськими розробниками у 2018 році
 

Україна є дуже багатою країною на людські ресурси. Адже у нас дуже працьовиті, розумні та здібні люди. У тому числі це стосується й цифрової сфери. Адже одна із найкращих світових бірж криптовалют була започаткована саме українськими розробниками у 2018 році. Тож не дарма наші програмісти, айтішники та схожі спеціалісти дуже цінуються по всьому світові.

У цій статті ми розповімо про деякі криптовалютні платформи – українські криптобіржі.

Коли вперше з’явилася криптовалютна платформа в Україні?

Першою криптовалютною платформою була KUNA заснована у 2014 році компанією під назвою Kuna Family Михайлом Чобаняном. Це був сервіс, на якому українці ще 8 років тому могли безпечно обмінюватися криптовалютою, а через 2 роки була створена криптовалютна біржа з однойменною назвою. Платформа існує та розвивається і дотепер. Проте вона не стала дуже популярною та відомою криптобіржою ні в Європі, ні Україні.

Яка українська криптобіржа вважається найбільш вдалою?

Найбільш вдалим українським проектом у сфері криптовалюти вважається проект під назвою WhiteBIT. У 2018 році компанія заснувала власну криптовалютну платформу – централізовану українську біржу криптовалют, а сьогодні вона має більше одного мільйона зареєстрованих користувачів та входить до найкращих європейських платформ. Криптобіржа відома своїм відповідальним підходом до організації захисту кошт та персональної інформації своїх юзерів. До того ж рівень обслуговування своїх користувачів платформа підтримує на дуже високому рівні. Адже час на підтвердження верифікації варіюється від 1 до 5 хвилин, а час обробки питання або проблеми користувача – до 15 хвилин. Вихвалятися такою швидкістю надання якісних послуг можуть лічені платформи. При тому, що всю цю роботу виконують не роботи, а живі люди.

Чи відрізняється вартість криптовалюти на різних платформах?

Так, ціна криптовалюти на різних платформах може відрізнятися. Проте ці відмінності мінімальні. Це залежить від спросу тої чи іншої валюти на різних платформах. Адже, і перелік видів валют, і перелік торгових пар на кожній валюті відрізняється, тому якщо українська криптобіржа пропонує обмін Біткоіну в торговій парі з Гривнею, а на іншій біржі є лише Долар, то ми вже отримуємо курс Біткоіну з мінімальною відмінністю, а таких відмінностей між криповалютними платформами тисячі.