Кулеба пояснив, чим загрожує «замороження» війни в Україні

Якщо зараз «заморозити» бойові дії в Україні, росія використає цю паузу для підготовки до жорстокішої атаки. Зокрема, вона може напасти й на країни-члени НАТО.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю для Foreign Affairs.

«Якби лінія фронту була заморожена зараз, немає підстав вважати, що росія не використала б такий перепочинок для планування більш жорстокої атаки через кілька років, потенційно залучивши не лише Україну, але й сусідні країни, і навіть членів НАТО», – зазначив Кулеба.

Тим, хто не вірить, що росія може напасти на країни НАТО, міністр нагадав про початок повномасштабного вторгнення в Україну.

«Всім, хто вірить, що росія не нападе на країну НАТО після святкування успіху в Україні, варто згадати, яким неймовірним здавалося масштабне вторгнення до України всього два роки тому», – додав глава МЗС.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що рф націлена не тільки на землю, ресурси або українців. Україна – лише сходинка для Кремля.

«росія націлена не тільки на землю, ресурси або людей України. Її не влаштує ні частина України, ні навіть уся вона. Україна – лише сходинка для росії, спосіб поводитися як стара імперія, що померла 1989 року, і кидати виклик свободі скрізь, де захоче російський цар», – сказав президент.

російський диктатор володимир путін має програти у війні з Україною, наголосив глава держави.

ua.news