Літні шини Michelin

Купити якісну гуму можна онлайн, замовивши літні шини Michelin на tireshop.ua. Інтернет-магазин шин Tireshop пропонує величезний асортимент покришок для легкових або вантажних машин, а також для позашляховиків і решти авто- і мототехніки.

Купити якісну гуму можна онлайн, замовивши літні шини Michelin на tireshop.ua. Інтернет-магазин шин Tireshop пропонує величезний асортимент покришок для легкових або вантажних машин, а також для позашляховиків і решти авто- і мототехніки.

OuGCNr37-za5Tz0GU7SHBaLf7rGDiLCy2-tUY2hxBwfZxfcJFLcXyyM_f3kxBJf58gTtDo8LM5S8CYRuqkvdLI8ZzAX-fBZWyEmCfpydDc8utbttmJfBGR9Kxqk6o9h-rEkOH7xp

Купуючи шини високої якості за доступними цінами, ви можете замовити доставку покришок по Києву або в будь-який регіон України. Інтернет-магазин гуми Tireshop дозволяє вибрати поширені, а також унікальні варіанти автомобільних покришок. Моделі і види шин, які вказані на сайті, завжди є в наявності.

Переваги гуми Michelin

Покришки від Michelin – це завжди високотехнологічна гума. Вона випускається в різних моделях, які розробляються для всіх посадочних діаметрів. Дана гума використовується як в спорті, так і для щоденної їзди або для потужних позашляховиків.

Найпопулярнішими моделями шин від Michelin є дві лінійки:

  • MichelinPrimacy;
  • MichelinPilotSport.

MichelinPrimacy

MichelinPrimacy – це автомобільні покришки, максимально пристосовані для міських доріг. Вони є еталоном безпеки і гарантують:

  • якісне зчеплення з дорогою;
  • підвищену керованість;
  • короткий гальмівний шлях.

Великий асортимент розмірів дозволить підібрати покришки на будь-який клас авто. У складі гуми використані еластомери нового покоління. Завдяки цьому гума MichelinPrimacy має максимальне зчепленням з дорогою.

У поєднанні з якісно виконаним протектором така конструкція дозволяє впевнено себе почувати навіть на мокрому асфальті і зменшує ризик аквапланування. Малюнок виконаний так, щоб збільшити водовідвідні канали для максимального контакту поверхні покришки з мокрим асфальтом або навіть при потраплянні в калюжу на великій швидкості.

Даний вид гуми має підвищену зносостійкість, що значно подовжує її експлуатаційний термін практично без втрат характеристик. А згідно проведеним тестам при гальмуванні на швидкості від 80 км/год до 20 км/год гальмівний шлях автомобіля в середньому знижується приблизно на метр в порівнянні з конкурентами.

MichelinPilotSport

MichelinPilotSport – це лінійка напівспортивної гуми, призначена для легкових автомобілів, а також для позашляховиків і кросоверів. Вона виділяється високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки цьому процес керування стає безпечним і комфортним.

MichelinPilotSport – лідер свого сегменту. Він має кращі показники, ніж більшість конкурентів за такими характеристиками:

  • підвищена керованість;
  • якісне зчеплення як на сухому, так і мокрому асфальті;
  • стабільність і стійкість на високій швидкості.

Ці переваги досягаються завдяки особливому складу гуми і застосуванню (як каркасу) арамідно-нейлонового шару. Унікальний дизайн протектора і асиметричний рисунок забезпечує не тільки максимальне зчеплення з поверхнею, але і краще справляється з відведенням води.

Посилений каркас покришки значно подовжує термін її служби за рахунок високої зносостійкості. Також це дозволяє автомобілю більш впевнено почуватися на трасі на високих швидкостях. Завдяки особливому малюнку протектора і меншій деформації гуми при навантаженнях шини роблять автомобіль більш маневреним на поворотах і значно підвищують його керованість.