Марка з російським кораблем стала найкращою військовою маркою. Результати опитування в «Дії»

Марку «Російський військовий корабель, йди…»! українці обрали як найкращу військову поштову марку 2022 року, повідомляє «Укрпошта».

Ця марка, названа на честь фрази українського прикордонника із острова Зміїний, стала першою маркою воєнного часу. За неї віддали голоси близько 198 тисяч українців.

На другому місці – поштовий блок до річниці Незалежності України під назвою «Вільні. Незламні. Непереможні», який набрав понад 123 тисячі голосів. Там зображено українського воїна та ілюстрації, що показують перші шість місяців повномасштабної війни.

Третє місце посіла марка «Доброго вечора, ми з України», яку присвятили Дню української державності. Ескізи та тематику марки тоді обирали шляхом голосування. Ця марка відтворює реальні події у Миколаївській та інших регіонах, коли прості українці без зброї забирали російську техніку.

Голосування у додатку “Дія” тривало протягом тижня, там можна було проголосувати за десять поштових марок. Також голосували у соціальних мережах “Укрпошти”. В опитуванні взяло участь близько 650 тисяч українців.

myc.news