Моделі та різновиди ноутбуків від HP

Ноутбук – це чудовий мобільний пристрій, який дозволяє виконувати ряд завдань для бізнесменів, підприємців або звичайних фрилансерів. Головна перевага лептопів у невеликому розмірі, мобільності та можливість переносити пристрій. Таким чином, немає необхідності прив’язуватись до певного робочого місця. Це робить працівників вільними та дозволяє обрати місце для роботи, в залежності від своїх вподобань.

Різновиди ноутбуків HP

Досить популярним на ринкові вважається ноутбук Hewlett Packard що відомий декілька десятків років. Перший ноутбук був виготовлений у 2000 роках. Компанія виготовляє техніку у різних цінових категоріях, в залежності від фінансових можливостей клієнтів. Тому можуть обрати необхідний прилад, як професіонали, так і студенти та учні, для яких ноутбук – це звичайний пристрій для онлайн занять.

Варто зазначити, що зараз у продажу є величезна кількість моделей та серій, які відрізняються не лише вартістю, але й характеристиками.

Різновиди ноутбуків HP:

  • Бюджетними вважаються моделі 15, 17, 250, 255. Це недорогі ноутбуки, головна особливість яких у можливості перегляду фільмів та роботи з простими офісними програмами. Такі ноутбуки не підходять для виконання складних професійних завдань.
  • Elitebook – це професійне обладнання, яке має більш потужні характеристики. Зазвичай такі лептопи використовують для того, щоб редагувати фотографії, призначені для відео монтажу. Можна працювати з іграми та складними програмами. Зазвичай на таких лептопах встановлено windows 10.
  • Серед моделей є універсальні вироби. Зазвичай це категорія Envy. Такі лептопи можна використовувати для великої кількості завдань, що стало можливим через використання акумулятора з високою ємністю. Він може довго працювати без підзарядки. Завдяки потужному процесору, такі ноутбуки підходять як для ігор, так і для офісних програм.
  • Але лептопи HP створенні не лише для працівників офісів або дизайнерів, але й для людей, які не уявляють свого життя без розваг. Саме для них створена лінійка Pavilon, яка чудова підходить для розваг. Чудовий пристрій для школярів та студентів, які більшість часу проводять за переглядом фільмів та різними іграми.
  • Для справжніх гемблерів створена лінійка Gaming. Лептопи мають дискретну відеокарту та надпотужний процесор. Все це дозволяє запускати на лептопі сучасні ігри, які мають низку вимог до техніки.

Параметри вибору ноутбуків HP

Обираючи ноутбук, перш за все звертають увагу на процесор, а також кількість оперативної пам’яті. Ноутбуки HP працюють на основі процесорів Intel core або AMD. Зазвичай вони працюють з використанням двох або чотирьох ядер.

Також важливим параметром є екран, який може бути матовим, глянцевим або сенсорним. Звертають увагу на відеокарту. Найбільш якісне зображенні забезпечує інтегрована відеокарта від Nvidia.