Найкращі аксесуари для власників Mac 2021 року

Якщо ви є активним користувачем iMac, Mac mini або MacBook, то більшість аксесуарів для ПК чудово підійдуть до комп’ютера Apple. Є декілька речей, які ви захочете отримати, щоб по-справжньому зв’язати кімнату з вашою новою естетикою Mac. Ось деякі з найкращих аксесуарів для нових власників Mac.

Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch HDD

Однією з найважливіших речей, які ви повинні робити, є регулярне резервне копіювання даних комп’ютера. One Touch від Seagate може надати вам до 5 ТБ місця, щоб зберегти всі ваші важливі файли або просто створити резервну копію всього диска, в разі непередбачуваних ситуацій. Цей диск також доступний у декількох кольорах.

Захисна плівка CasePro для MacBook Pro 13″ (2016 – 2020) | Air (2018 – 2020)

Антивідблискова захисна плівка для Apple MacBook Pro з діагоналлю 13 дюймів забезпечує чудове зображення навіть при яскравому світлі. При використанні в погано освітленому місці за рахунок плівки посилюється контраст кольору. Чохол для MacBook Pro 13.

Twelve South BookArc для MacBook

Незважаючи на те, що ваш MacBook новий, ви, ймовірно, не будете на ньому працювати цілий день, і, можливо, захочете заощадити місце на робочому столі. Twelve South’s BookArc — це витончена та красива підставка, яка тримає ваш MacBook у вертикальному положенні, надаючи вам багато місця.

Apple USB SuperDrive

Якщо ви щойно придбали новий Mac, можливо, у вас немає оптичного приводу, оскільки він в основному вже відійшов на інший план, а вперед вирвались цифрові завантаження. Але якщо вам це дійсно потрібно, USB SuperDrive надає вам оптичний привід для вашого Mac. Просто підключіть його через USB-A (для комп’ютерів Mac з USB-C потрібен концентратор USB-C).

Алюмінієвий багатопортовий адаптер Satechi V2 HDMI

Коли Apple вирішила перейти на USB-C, вони зробили все можливе, оскільки зараз це всі порти, які ви отримаєте на новому Mac. На щастя, багатопортовий адаптер Satechi повертає старі порти для наявних аксесуарів. Концентратор має 4K HDMI, Ethernet, наскрізну зарядку USB-C, зчитувач SD-карт і три порти USB-A.

Док-станція Elgato Thunderbolt 3 з вбудованим портом дисплея

Вам потрібно більше одного дисплея 4K? Док-станція Elgato Thunderbolt 3 дозволяє підключати ваш MacBook до двох дисплеїв 4K одночасно. Це також може зарядити ваш MacBook до 85 Вт, підтримує один дисплей 5K, два порти USB-C і ще три порти USB-A для всіх ваших потреб.