Неопалювальний сезон 2022 року: як призначатимуть субсидії

Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня 2022 року перепризначатимуть для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.

Про це передає Укрінформ з посиланням на повідомлення пресслужба Мінсоцполітики.

Зазначається, що перепризначення здійснюватиметься на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.

Субсидію призначатимуть і людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Як повідомляє Мінсоцполітики, для субсидіантів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соцзахисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг у квітні та упродовж неопалювального сезону. Їхній розмір визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці відповідного сезону.

Окремо зазначається, що людям з регіонів, де ведуться бойові дії, субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням. Цій категорії субсидіантів дозволили не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану. Але вони зобов’язані поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

ua.news