Новорічна акція від ТМ «Ласунка»: ще більше морозива!

Новорічні свята вже на порозі, тож саме час готувати подарунки для рідних та друзів! ТМ «Ласунка» також полюбляє дарувати подарунки, саме тому ми підготували для вас дещо особливе!

На початку місяця стартувала новорічна акція на неймовірний десерт «Злиток» – нашу смачну новинку! Морозиво, що за формою нагадує злиток дорогоцінного металу та має три чудові смаки:

«Gold» – солодка карамель, схована всередині ванільного морозива, що укрито збитою глазур’ю зі смаком крем-брюле – витончено та дуже смачно.

«Bronze» – класичне біле морозиво доповнене вишневим джемом та оповите шаром збитої шоколадної глазурі – коли звичні поєднання розкриваються по-новому.

«Platinum» – неперевершена гра шоколадних смаків: морозиво, соус, збита глазур – справжня знахідка для тих, хто небайдужий до шоколаду.

Морозиво «Злиток» – це ідеальний святковий десерт. Своїм виглядом та неповторними смаками він прикрасить будь-який святковий стіл: чи то у вузькому колі рідних, чи на гучному святі з друзями. Тож куштуйте новинку «Злиток» та обирайте смак свого свята, а ТМ «Ласунка» подбає, щоб крижаних десертів вистачило кожному.

Адже упродовж двох місяців, з 01.12.2021 по 31.01.2022, купуючи три будь-яких смаки морозива «Злиток», четвертий отримаєте в ПОДАРУНОК!

Детальніше про магазини, в яких діє акція, дізнайтеся на https://lasunka.com/akczii/