Новий або вживаний фургон: з якою технікою починати бізнес

Практично будь-якому бізнесменові потрібен робочий автомобіль. Відкрили невеличкий продуктовий магазинчик біля дому – потрібно свою вантажівку, щоб оперативно й вигідно доставляти свіжий товар. Чи встановлюєте вбудовані меблі – треба машина з містким кузовом для доставлення габаритних матеріалів на об’єкт клієнта.

Якщо плануєте купити вантажний фургон для бізнесу, доведеться визначатися: брати техніку з пробігом або доплатити за нову машину із салону. Разом з представниками автодилера Fiat Professional, ми розібрали всі аспекти придбання комерційного транспорту.

Плюси автомобіля з автосалону

Ключові переваги такої техніки – відсутність пробігу, зносу двигуна й кузова. Машина тільки-но протестована на заводі й одразу готова до роботи.

Окрім очевидних плюсів, є ще декілька, які багато важать:

  • офіційна гарантія від виробника щодо пробігу або терміну використання. На машини Fiat серії Professional вона становить 36 місяців або 100 тис. км пробігу залежно від того, що настане раніше;
  • можливість вигідної купівлі на виплат. В офіційних дилерів можна купити Fiat Ducato в кредит лише під 0,01 % на строк до 7 років. Детальніше про умови та розмір початкового внеску читайте на офіційному сайті Fiat Professional;
  • передові технології заводу. В автосалонах зазвичай пропонують машини поточного року або навіть наступного модельного, тож покупець отримує найсучаснішу техніку;
  • повний контроль якості та своєчасності обслуговування автомобіля.

Коли стаєте власником новенької автівки, то самі пишете її історію й із самого початку дбаєте про те, щоб техніка справно працювала і вчасно ремонтувалася. Це дає змогу зберегти ресурс машини максимально довго й працювати на ній без поломок і додаткових вкладень.

Переваги й недоліки старої техніки

Власне, у вживаного автомобіля єдиний плюс – низька ціна. Але тут ви граєте у рулетку, оскільки стан машини на око визначити складно. Доведеться залучати фахівців, які допоможуть з’ясувати історію машини.

Назвемо ще кілька мінусів:

  • відпрацьований ресурс двигуна: вже за кілька десятків тисяч кілометрів він може потребувати капітального ремонту;
  • застаріла модель. Продають зазвичай авто 7–10-річної давнини, тобто у кращому разі це буде машина 2014 року випуску;
  • приховані дефекти. Якщо автомобіль добре підготували до продажу, знайти серйозні вади майже нереально. А вони обов’язково вилізуть вже під час експлуатації.

Який Fiat обрати у 2021 році для бізнесу

Якщо вирішили працювати без ризику й вигідно вкласти кошти в надійну нову машину, Fiat пропонує великий вибір моделей для будь-яких завдань:

  • Ducato Goods Transport – велика база й максимальна місткість;
  • Doblò Cargo – перевірена часом компактна вантажівка;
  • Fiorino Van – доступний і маневровий комерційний фургончик.

Новий автомобіль для бізнесу стане гарантією стабільної роботи за будь-яких умов.