Новим очільником МВС став «слуга народу» Денис Монастирський. Що про нього відомо?

Верховна Рада призначила міністром внутрішніх справ депутата «Слуги Народу» та очільника правоохоронного комітету парламенту Дениса Монастирського, повідомляє hromadske.ua.

Відповідне призначення підтримав 271 народний депутат.

Під час свого виступу перед голосуванням Монастирський наголосив на підтримці політики президента та згадав про свої здобутки під час головування у правоохоронному комітеті парламенту, який за два роки розробив 48 законопроєктів, які стали законами.

За словами Монастирського, головним його пріоритетом на посаді очільника МВС буде безпека громадян, держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів.

Також він наголосив, що дбатиме й про покращення умов праці самих поліцейських, зокрема домагатиметься збільшення видатків на їхні зарплати. Серед пріоритетів він згадав й боротьбу з організованою злочинністю, розвиток патрульної поліції, безпеку дорожнього руху, протидію поширенню наркотиків та розвиток прикордонної служби.

«Я не обіцяю миттю розв’язати всі проблеми — це неможливо. Але обіцяю професійно та принципово виконувати свою роботу на посаді міністра. І готовий гідно нести свою службу в інтересах народу і держави», — резюмував Монастирський.

Що відомо про Монастирського?

Як зазначає рух «Чесно», Денис Монастирський закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права та у різні роки працював юристом у компанії «Hillmont Partners», «Global Ties KC», ТОВ «Лігал Консалтинг» тощо.

У 2019 році Монастирського представили як експерта «команди Зеленського» з питань реформування правоохоронної системи.

У 8 скликанні Верховної Ради Монастирський був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка. Однак у 2019 році його обрали народним депутатом від партії «Слуга народу».

Крім того, Монастирський працював експертом «Українського інституту майбутнього» — громадської організації, співзасновником якої є чинний заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Монастирський є членом фракції «Слуга Народу» та головою парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності.

Згідно з аналітикою руху «Чесно», станом на 24 липня 2020-го року Монастирський одним із народних депутатів, хто подав найбільше законодавчих ініціатив.

Також він причетний до історії із захистом наукової дисертації народним депутатом «Опозиційної платформи — За життя» Іллею Кивою. Так, Монастирський як очільник правоохоронного комітету видав Киві довідку, що той нібито втілює свої наукові напрацювання на практиці.

 

Поділитися в соцмережах: