Patriot неможливо знищити “Кинджалом” – Ігнат

Систему протиповітряної оборони Patriot неможливо знищити однією ракетою типу “Кинджал”. У цьому запевнив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. 

Юрій Ігнат закликав не перейматися долею Patriot.

“З технічної точки зору Patriot – це комплекс, батарея, дивізіон, система – всі по-різному називають, але не можуть зрозуміти, з чого складається ППО. Беремо дивізіон – це командний пункт, у якому сидить бойова обслуга, відстежує повітряні цілі, отримує інформацію про повітряну обстановку у зоні своєї відповідальності. Таким чином, відпрацьовують по повітряних цілях”, – пояснив Юрій Ігнат.

Система може працювати в ручному, автоматичному та напівавтоматичному режимі. Саме автоматичний режим дозволяє Patriot без втручання людини збивати повітряні цілі, як це було минулої ночі.

До комплексу входить радар і до 8-ми пускових установок, кожна з яких оснащена чотирма транспортно-пусковими контейнерами, які розташовані на відстані, вони забезпечують пуски ракет.

Речник командування Повітряних сил додав, що не коментує речника Міноборони рф, який розповідає, що уже 8 разів поспіль знищив весь склад української авіації.