Перерахунок субсидій здійснюється автоматично, підвищення тарифів на це не вплине – ПФУ

В Україні перерахунок субсидій здійснюється в автоматичному режимі, підвищення тарифів на електроенергію на це не вплине. Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус в ефірі телемарафону.

На запитання, як вплине підвищення тарифу на електроенергію на обсяг фінансування субсидій, чи відомо, скільки додаткового фінансування знадобиться домогосподарствам, які будуть вимушені платити більше за світло, Капінус відповів:ї

«В цілому попри підвищення, це ніяким чином не повинно вплинути на домогосподарства й в сьогоднішніх умовах Пенсійний фонд, зокрема, останній місяць здійснював перепризначення субсидій на новий період, і це здійснювалося автоматично без звернення людини. Тому в сьогоднішніх умовах таке зростання ніяким чином не повинно вплинути безпосередньо на домогосподарства».

За його словами, в автоматичному режимі ПФУ буде отримувати всі показники, які необхідні для проведення перерахунку, і буде здійснювати перерахунок розміру субсидії, люди отримають відповідну компенсацію й надалі.