Переваги органічної косметики

Тенденція віддавати перевагу екологічно чистим та безпечним для здоров’я продуктам тепер поширюється не лише на дієтологію. Якість і чистота косметичних засобів – також важливе питання. Вдумайтеся: адже все, що так чи інакше контактує з вашим тілом, має вплив на весь організм у цілому. А значить навіть мала частка шкідливих консервантів і парабенів у складі туші або крему для обличчя постійно чинить токсичну дію і впливає на здоров’я. Відмінна альтернатива – сертифікована органічна косметика, що повністю складається з природних компонентів. Сьогодні поговоримо про переваги органічної косметики на сайті https://shafa.ua/uk/cosmetics.

Чому органічна косметика – це здорово?

Безпека. Деколи дивуєшся — і як же наші бабусі обходилися без шампунів, нічних і денних кремів, бальзамів і великої кількості того, що зараз є на полицях магазинів? Відповідь досить проста: вони користувалися тим, що було під рукою — отже, простими, природними і безпечними речами. Звідси і довге, густе волосся, красиві природні вії, відсутність прищів та інших проблем, з якими нам постійно доводиться боротися. Органічна косметика створюється з матеріалу виключно природного походження, а значить легко та безпечно сприйматися організмом.

Відсутність звикання. Кожна дівчина знає: якщо забути взяти у відпустку флакончик улюбленого крему/шампуню/бальзаму — замінити його аналогічним не вийде. Багато хто з нас стикається з тим, що новий шампунь не промиває волосся, бальзам не прибирає пухнастя, а крем і зовсім не зволожує шкіру, а навпаки – викликає роздратування. Так проявляється ефект звикання до синтетичної косметики. З органічними продуктами все інакше. Оскільки у складі органічних засобів немає шкідливих компонентів, синтетичних волокон та іншої хімії, відсутній ефект звикання.

Ефективність. Якщо ви ніколи не користувалися органічною косметикою, швидше за все навіть не здогадуєтеся про те, наскільки вона ефективна. Як зазначалося, натуральний склад легко поглинається організмом — насправді, тіло не пручається таким продуктам. А отже, корисні речовини легше та швидше вбираються у шкіру. У той же момент концентрація корисних речовин в органічній косметиці набагато вища, ніж у синтетичної — тому й ефект можна помітити швидше.

Універсальність. Знов-таки через натуральний склад, органіка в більшості випадків гіпоалергенна і не має протипоказань. Такі засоби підходять вагітним, які годують, людям з чутливою шкірою та алергікам.

Задоволення у процесі використання. Косметичні засоби з натуральним складом не мають різких хімічних запахів, креми легко поглинаються шкірою, не залишаючи плівок та ефекту жирної маски. Користуватися такою косметикою приємно і на радість. Легкі, природні аромати піднімають настрій, дозволяють перетворити процес догляду за собою справжній ритуал.