Пофарбувала волосся і “відпустила” чубчик: “Дія” не розпізнала українку через зміну іміджу

Міністерство цифрової інформації завершило тестування COVID-сертифікату в “Дії”, проте українці однаково знаходять серйозні недоліки в роботі програми. Так, одна з користувачок мережі поскаржилася на “Дія.Підпис”.

Наталія Соловйова розповіла, що програма не розпізнає її після зміни іміджу. Дівчина пофарбувала волосся і не змогла здійснити операцію в “Дії”, про це повідомляє “Сьогодні“.

“Дія.Підпис” – одна з найсучасніших

Керівник з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік в інтерв’ю Оксані Соколовій заявив, що в українському додатку електронний підпис – одна з найсучасніших технологій. “Дія.Підпис” працює за допомогою ідентифікації обличчя. Нейромережа додатку аналізує рухи обличчя і порівнює його із зображенням в паспорті.

Незважаючи на всі заяви Мінцифри про коректну роботу “Дії”, користувачі інтернету досі стикаються з проблемами. Наталія Соловйова в коментарях під відео з Баніком розповіла, що змінила імідж, і тепер додаток її не розпізнає.

“Дія ще не досконала. Не можу отримати підпис, тому що мене не впізнає програма. Справа в тому, що я поміняла колір волосся з білого на чорний і відпустила чубчик. І все: Дія не впізнає. Як так? Для кого розробляли програму? Для чоловіків? Можна поцікавитися? Паспорт видається на 10 років. За цей час жінка може постаріти, змінити свою зовнішність за допомогою косметолога, перукаря. І тут бац: система не впізнає”, – нарікає жінка.

Поділитися в соцмережах: