рф розпочала «сезон» терактів на своїй території для звинувачення України — РНБО

На росії розпочали реалізацію плану проведення терактів на власній території. Спецслужби нагнітають антиукраїнську істерію у рф.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

Російська сторона вже повідомила про кілька “терактів”. Зокрема пропагандистські ЗМІ поширили інформацію, що ЗСУ атакували селище Климово у Брянській області. За їхніми ствердженнями, українські військові перетнули кордон з рф, пролетіли через кілька інших населених пунктів вглиб регіону та атакували селище.

Також прокремлівські видання звинувачували ЗСУ в обстрілі російського прикордонного наряду в Кореневському районі. Губернатор Курської області заявляв, що обстріл відбувся з лісосмуги на українській території.

Ще раніше ФСБ рф звинуватило Україну в обстрілі прикордонного пункту пропуску в Брянській області. Внаслідок нібито атаки ЗСУ ніхто не постраждав, але пошкоджено двоє автомобілів.

“Раніше ЦПД при РНБО України попереджав про наміри ворога щодо вчинення серії терористичних актів на російському прикордонні для консолідації росіян проти українців”, — зазначили у повідомленні.