Що таке чоловічі гольфи та з чим їх носять?

Багатьох слово “гольфи” може ввести в оману. Тому вже зараз є сенс обмовитися, що чоловічі гольфи – це тонкий светр із коміром (водолазка). Якщо ви шукаєте річ, яка б чудово вписалася у повсякденні та ділові образи, то гольфи впораються з цим найкраще. Простота, практичність, універсальність — все це дозволяє їм користуватися колосальною популярністю серед чоловіків різного віку. Докладніше про те, де можна носити гольфи, ми поговоримо нижче.

Поняття чоловічого гольфу

Варто одразу зазначити, що чоловічий гольф – це класична водолазка, яка прийшла до нас із частини дайверського екіпірування, але з використанням інших матеріалів у своєму виробництві.

Відомі й інші назви чоловічого гольфу, наприклад, бітлівка чи бадлон. У цій статті ми оперуватимемо двома найчастіше використовуваними назвами: водолазка, гольф.

З чим носять чоловічий гольф

Чоловічий гольф – аналог класичної сорочки, в якій може стати досить холодно із настанням зими. Водолазка може використовуватися як повністю самостійний атрибут ділового чи повсякденного образу, і виступати у ролі доповнення, створюючи багатошаровий аутфіт.

Найбільш вдало з гольфами поєднуються прямі звужені джинси, класичні штани та чиноси. У верхній частині використовується ансамбль піджака або кардигану з водолазкою.

Головним завданням цього виду одягу є утеплення класичного образу.

Правила вибору чоловічої водолазки

З вибором гольфу не все так просто, як здається на перший погляд. Якщо ви думали дістати свою бавовняну літню водолазку і замінити нею сорочку, то поспішаємо вас засмутити – для утеплення в холодну пору року вам знадобиться вовняна модель.

Матеріал – не єдиний критерій, на який слід звертати увагу. Вибираючи чоловічий гольф, слід врахувати й особливості статури, оскільки, наприклад, повним чоловікам знадобиться щільніша тканина.

Тим, хто набуває подібної речі вперше, може здатися, що їх звичний розмір їм малий. Швидше за все це з незвички. Не намагайтеся наздогнати вільний крій. Водолазки, які звисатимуть із тіла, роблять весь образ досить неохайним.

Не забуваємо і про дрес-код. Хоча ця річ і вважається класичною, носити її на урочисті заходи не рекомендується. Для цього використовуйте звичніший арсенал одягу у вигляді строгих сорочок, штанів і т.д.

Вибір кольору чоловічого гольфу безпосередньо впливає на те, де він виглядатиме доречно. Якщо вибір упав на яскраві кольори, то від походу в офіс вам доведеться утриматися, чого не скажеш про класичних чорних, сірих та ін.