Що таке дисперсія в онлайн слотах?

Ігровий процес в ігрових автоматах може відрізнятися завдяки цілому набору характеристик кожного з слотів. Одним із параметрів, який прямо впливає на ігровий процес, є дисперсія. Від неї залежить рівень ризику, тобто шанс перемогти під час гри. Незважаючи на те, що RTP в автоматі може бути високим, саме від дисперсії залежить, наскільки часто і багато гемблер виграватиме в автоматах. Гральні автомати онлайн на гроші можуть приносити багато невеликого прибутку регулярно, або зрідка нагороджувати гравців великими виплатами.

Дисперсія в онлайн слотах поділяється на три параметри:

  • Низька дисперсія;
  • Середня дисперсія;
  • І висока.

Чим вищий цей параметр, тим рідше будуть перемоги, однак, і їхня цінність буде суттєвішою. Дуже важливо підібрати для себе саме ті ігрові автомати, які підходять за вашим ігровим стилем. Якщо ви новачок, то краще тренуватися на простих слотах з низькою дисперсією, а ті, хто хоче привнести в ігровий процес більше азарту і яскравих вражень, вибирають для себе високодисперсні ігрові автомати.

Ігрові автомати в високою дисперсією

Найбільш привабливими видаються ігрові автомати з високою дисперсією. Висока дисперсія в ігрових автоматах нагороджує гравців дуже високими виплатами, хоч роблять це рідко. Однак, не всі гравці можуть отримати справжнє задоволення від ігрового процесу в таких слотах. Тут важливо мати холодний розум та сталеві нерви, які дозволятимуть долати поразки, тримаючи в голові цінну нагороду, яку отримають гравці після довгоочікуваної перемоги. Саме тому новачкам, які бажають здобути досвід, бажано починати грати в низькодисперсні слоти або принаймні в ігрові автомати, у яких цей показник збалансований.

Досвідченим гравцям, які готові до того, що поразки будуть регулярними, ми рекомендуємо уважно вибирати ті слоти, в яких мінімальна ставка не буде надто високою. Хоч спокуса зірвати великий куш може бути велика, спробуйте почати з таких доступних ігрових автоматів, перш ніж намагатися експериментувати зі своїм успіхом, граючи по-великому.

Ігрові автомати з середньою дисперсією

Найбільш збалансованими досвідчені гравці називають ігрові автомати із середніми показниками дисперсії. Розробники спеціально проектували їх таким чином, щоб під час гри ви не отримували серйозних фінансових втрат, при цьому відчуваючи азарт і серйозне випробування для своєї нервової системи. Слоти з середньою дисперсією зустрічаються найчастіше й у них найчастіше усереднені мінімальні ставки, які дозволяють набирати досвіду у простих ігрових режимах.

Ігрові автомати із середньою дисперсією дозволяють вам окупати свої вкладення у вигляді ставок досить швидко, а завдяки високому RTP у подібних ігрових автоматів є шанс того, що ви зможете регулярно отримувати цінні виграші. Якщо ви думаєте, що середньодисперсні слоти – це нудно, спробуйте зіграти в один з таких автоматів. Основною їх особливістю гравці називають постійну зміну емоцій, адже як тільки здається, що гра не приносить прибутку, а поразок стало занадто багато, успіх змінює свій вектор, тим самим нібито залучаючи гравців спробувати зіграти ще.

Ігрові автомати з низькою дисперсією

Низькодисперсні автомати відмінно підходять для того, щоб зняти стрес після важкого дня. Перемоги тут приходять до гравців частіше за поразки, а втратити багато грошей за пару ставок не вийде. Гемблери, які відчувають, що смуга невдачі наблизилася до них, можуть переключитися на ігрові автомати з низькою дисперсією, щоб повернути впевненість у собі та отримати максимум задоволення від ігрового процесу. Такі слоти з низькою дисперсією також є популярною розвагою в багатьох онлайн казино, оскільки саме на них недосвідчені гравці найчастіше набивають руку.

Використовуючи бонуси та додаткові модифікатори, ви зможете урізноманітнити ігровий процес, зробити його більш азартним та захоплюючим. Саме бонуси є тим самим варіативним елементом, який може бути використаний гемблером за бажанням. Якщо ви готові зіграти по-великому і підняти градус емоційного напруження, активно використовуйте модифікатори в ігрових автоматах, щоб отримати шанс підняти більше грошей.