Смарт-годинники Samsung — ознака престижу та якості

Розумний годинник останнім часом став невід’ємним атрибутом життя сучасної активної людини. Пристрій такого типу, крім своїх класичних функцій, дає змогу керувати дзвінками, повідомленнями, стежити за здоров’ям та  ін.

Серед великого різноманіття продукції від якісних брендів можна виокремити смарт-годинник Самсунг, який перебуває сьогодні на піку популярності. Його характерними особливостями є стильний дизайн, якісні матеріали для виготовлення корпусу та екрана, застосування у виробництві новітніх технологій.

Пропозиції від виробника

Найбільшим попитом у покупців фірмового інтернет-магазину Samsung користуються девайси з таких модельних лінійок:

  • Galaxy Watch — модифікація є чудовим вибором для ділових людей, представлена з екранами на 42 і 46 мм;
  • Gear — годинники добре підходять для активних людей та спортсменів;
  • Gear S2 — пристрої з цієї лінійки оснащуються унікальним дисплеєм та вирізняються корисними функціями (встановивши застосунок Health,  користувач може стежити за основними показниками здоров’я);
  • Galaxy Watch Active — годинники цього формату мають особливий модуль NFC,  а також систему контролю стресового стану;
  • Gear Sport — модель знадобиться тим, хто постійно стежить за своєю дієтою та станом здоров’я, також годинник дає змогу змінювати ремінці відповідно до настрою;
  • Gear S3 — ця лінійка передбачає наявність просунутих гаджетів,  де реалізується опція бездротової зарядки, годинники працюють на двоядерному процесорі та мають 768 МБ оперативної і 4 Гб фізичної пам’яті.

Пристрої цього типу можна вважати цілком повнофункціональними. Їх виготовляють із надміцних матеріалів. Функціонують смарт-годинники Samsung на базі операційної системи Тizen, яка добре поєднується з усіма Android-смартфонами та підтримує багато різних застосунків.

Загальні характеристики розумних годинників Samsung

Фірмовий інтернет-магазин Samsung пропонує придбати моделі бренду для жінок,  чоловіків та дітей.

Девайси використовують та підтримують такі технології, як Wi-Fi, USB, Bluetooth. Надзвичайно зручною є опція підтримки застосунку Samsung Pay, завдяки якому можна легко оплачувати покупки в магазинах. А завантаження програми Smart Thing  забезпечує ефективне керування системою «Розумний дім». Пристрої працюють від акумуляторної батареї, яка дає автономність роботи до п’яти днів.