Споживачі отримують електроенергію виключно українських електростанцій — Укренерго

Потреби споживачів зараз покриваються електроенергією, виробленою виключно українськими електростанціями. Про це повідомили в “Укренерго”. З початку доби 14 червня почав працювати після планового ремонту один з атомних блоків. Повернення ясної погоди дозволило активізувати виробіток електроенергії на сонячних електростанціях.

Водночас разом зі зниженням рівня водопілля знижується і виробництво електроенергії на гідроелектростанціях. На теплових та атомних електростанціях замість тих, що повернулись до роботи, в ремонт уходять інші блоки. Тому залишається актуальним прохання енергетиків перенести використання потужної техніки з вечірніх годин на ніч та день, щоб зменшити навантаження в енергосистемі та полегшити її балансування.

Як повідомили в “Укренерго”, рівень води в затоплених районах поступово знижується, ремонтні бригади обленерго починають обстеження та відновлення електромереж, там де є дозвіл військових. В Миколаївській області відновили живлення понад 600 споживачів, близько 1 тисячі залишаються відключеними.

Крім того, під час ракетних обстрілів ввечері та вночі були пошкоджені мережі обленерго у прифронтових районах на Донеччині та Харківщині.

На Сумщині через масовані обстріли прикордонних районів знеструмлено понад 3,5 тис. споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться одразу, як дозволить ситуація з безпекою.

У Донецькій області за добу бригади обленерго відновили енергопостачання понад 4 тис. споживачів, які були знеструмлені через бойові дії.