Ставки на Чемпіонат Світу 2022 з футболу у БК Паріматч

Ставки на Чемпіонат Світу 2022 у Катарі – як поставити на Мундіаль на сайті букмекеру Паріматч. Особливості проведення ЧС 2022. Коли стартує ЧС та лінія ставок на матчі групового етапу в Паріматч.

Чемпіонат Світу з футболу – один із головних турнірів за участю національних команд, участь у якому є свідченням майстерності та високого рівня гри команди. Боротьба за першість починається із відбіркових матчів. Далі команди продовжують її у стикових матчах. Завершується турнір фінальною стадією, яка включає ігри групового етапу і плей-офф. Усього учасниками чемпіонату стає 32 команди, хоча вже з наступного Мундіалю плануються зміни до цього правила – взяти участь у ЧС зможуть 48 команд. На даний момент чинним переможцем Мундіалю є збірна Франції, яка й цього року готова буде боротися за перше місце та захистити титул чемпіона. За роки проведення чемпіонату вона двічі здобувала цей титул.

Прямо зараз кожен користувач БК Паріматч може поставити ставки Чемпіонат Світу 2022. Лінія ставок на всі матчі першого етапу групової стадії вже доступна на сайті букмекера. Там гравцям пропонується вибрати не лише результати матчів, а й поставити на тотали більше/менше за кількістю голів. Це унікальна можливість для кожного користувача задовго до старту перевірити свою інтуїцію та вгадати рахунок чи переможця, або того, хто програє у матчах.

Чемпіонат Світу з футболу в Катарі — особливості турніру

Чемпіонат світу 2022 року пройде в Катарі. Це перша країна Близького Сходу, яка приймає цей турнір. Такий незвичний вибір місця проведення ЧС спричинив низку змін у звичному графіку кожного з етапів Мундіалю – якщо раніше фінальні зустрічі традиційно проводяться влітку (у червні чи липні), то зараз їх було вирішено перенести на листопад та грудень. Пов’язано це зі спекотним кліматом у країні, який зробив би ігри вкрай дискомфортними як для самих гравців, так і для глядачів.

Слід зазначити, що при виборі країни для проведення ЧС-2022 відбувся гучний скандал. Організаторів було звинувачено у корупції. Однак незабаром питання вирішилося, і переносити змагання з Катару вже ніхто не став.

Коли починається Чемпіонат Світу з футболу 2022

Чемпіонат Світу 2022 року стартує 21 листопада 2022 року. Примітно, що вперше команда, господар турніру, не гратиме у матчі-відкриття. Така місія випала учасникам групи А – Сенегалу та Нідерландам. Збірна Катара зіграє в третьому по черзі матчі за день, але з пізнішим часом старту, щоб створити для місцевих уболівальників найкомфортніші умови для перегляду футболу.

Фінал ЧС 2022 відбудеться 18 грудня. Це ще одна особливість турніру — замість звичного місяця всі ігри будуть зіграні за 28 днів. Для вболівальників та футболістів ЧС стане справжньою перевіркою на міцність та дасть можливість командам з середніми результатами показати всі свої можливості, накопичені протягом футбольного сезону у багатьох топ чемпіонатах.