Steam Deck: компактний ігровий комп’ютер

Хоча більшість геймерів намагається придбати ігровий ПК, який може коштувати понад 50–70 тисяч гривень, світ геймінгу набагато доступніший. Така консоль, як Steam Deck, — доступ до сучасних ігор за набагато менші кошти. Замовити девайс від Valve за прийнятною ціною завжди можна в «Retromagaz».

Платформа, до якої неможливо втратити цікавість

Якщо власника Nintendo Switch чи навіть PS запитати, як часто він використовує приставку, то виявиться, що не надто регулярно. Причому цікавість до продукту Нінтендо може бути такою низькою, що «свічка» вкривається пилом кілька тижнів.

Новинки геймінгу для ПК виходять набагато частіше, тому Steam Deck — оптимальний продукт, який дозволяє запускати їх на зручному пристрої.

Далеко не в кожного користувача є ігровий ПК, але хочеться пограти в більш-менш сучасні ігри. Наприклад, в багатьох родинах використовується ноутбук, який добре підходить для роботи, але не «‎потягне» гонки чи аркади. Саме в цьому випадку найкраще придбати Стім Дек. За вартістю консоль часто дешевше за ноутбук, а за можливостями не поступається ігровому ПК.

Кілька порад для тих, хто вирішив придбати ігрову консоль від Valve

Steam Deck — приставка, що ніколи не набридне. Але перш ніж замовити її в «Retromagaz», необхідно пам’ятати про деякі особливості:

  • що більш вимоглива гра до «заліза», то швидше консоль втрачає заряд — у найсучасніші ігри без підзарядки можна грати не більше години;
  • під час роботи запускається кулер, який може працювати доволі гучно за необхідності охолодження системи;
  • накопичувача на 64 ГБ уже недостатньо — такі версії найдешевші, але заздалегідь краще купити флеш-накопичувач.

Водночас можна купити найдешевшу версію на 64 ГБ та встановити на неї SSD на 1–2 ТБ, щоб забути про проблеми. Хоча оригінальна оболонка SteamOS доволі зручна, припускається інсталяція ОС Віндовс. Крім того, до пристрою можна підключити клавіатуру та мишу, перетворивши його на звичайний ігровий ПК компактних розмірів.