Стефанчук розповів, як працюватиме Рада в разі знищення будівлі парламенту

Верховна Рада України продовжить працювати навіть в разі знищення будівлі парламенту в Києві. Для цього напрацьовано чотири точки для роботи народних обранців в межах України, розповів спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Я не можу розповісти про всі плани, тому що небезпека ще існує. Наприклад, у разі знищення будівлі парламенту ми мали дві точки в Україні, де народні депутати могли б зібратися на засідання. У нас також були пропрацьовані різні маршрути до цих точок. На випадок, якби не було можливості виїхати з Києва, ми мали дві альтернативні точки у столиці, де можна було зібратися та ухвалювати рішення, необхідні українському народові”, – сказав він в інтерв’ю Укрінформу.

Таким чином для продовження роботи парламенту в Україні підготовано чотири позиції.

Голосування в цих точках, як і в будь-яких інших, що знаходяться за межами будівлі парламенту, можливе лише одним способом – руками.

“У нас були підготовлені всі необхідні документи, всі необхідні заготовки протоколів, щоб ми могли здійснювати голосування руками. Для цього у нас працювала б лічильна комісія. Окрім того, були заготовлені декілька наборів оргтехніки, які мали б супроводжувати Верховну Раду в цьому процесі. Усе необхідне підготували”, – додав Стефанчук.

Зазначимо, що в перші дні війни диверсійні групи були ліквідовані в тому числі в межах урядового кварталу в Києві.