Топ настільних світильників, які працюють без електрики

В умовах постійних перебоїв із постачанням струму, а також за потреби максимально економити електрику, доводиться шукати альтернативні джерела освітлення. Благо, виробники ламп почали швидко й зі знанням справи поповнювати свої колекції товарами, які працюють без напруги в мережі. Такі світильники вирізняються компактністю, багатофункціональністю та стильним дизайном.

5 сучасних ламп, що працюють від акумулятора

Вони яскраві та з різними температурами світла. З передбаченою можливістю заховати в дамську сумочку чи закріпити на полиці. Є також вишукані та мінімалістичні. У продажу сьогодні можна знайти найрізноманітніші настільні світильники, які не залежать від наявності електроенергії та можуть автономно працювати навіть до кількох діб. Найпопулярніші моделі:

  1. Yeelight 4in1 Recharheable Desk Lamp — багатофункціональний світильник, який можна кріпити на прищіпку чи магніт, використовувати як ліхтарик чи класичне настільне джерело світла. Товар обладнаний акумулятором місткістю 1800 мАг. Дає рівномірне освітлення та спрямовує його під потрібним кутом нахилу.
  2. Lamperia D16 — лампа із вбудованим світлодіодом. Можна використовувати як настільне джерело освітлення чи складати в ліхтарик. Також є функція павербанка.
  3. Philips LED Reading Desk lamp Bucket — світильник, що дає змогу обирати температуру освітлення та регулювати його яскравість. Лампа обладнана сенсорним вимикачем, має гнучку стійку та працює від акумулятора. Автономна робота світильника складає 4–18 годин.
  4. NexTool Xiaomi — лампа-ліхтар, яку можна брати із собою в подорож чи використовувати вдома. Цей портативний світильник має вбудовану полімерну батарею місткістю на 5000 мАг, а також функцію павербанка для заряджання гаджетів. Можна вибирати режим освітлення від яскравого до напівтемряви. Час автономної роботи 13–168 годин.
  5. NOUS S3 — настільний світильник із плафоном у сучасному лаконічному дизайні. Лампа має кілька режимів світла від теплого до холодного. Завдяки тонкій ніжці можна регулювати кут нахилу. Ще одна перевага — таймер.

Як вибрати зручний світильник

Щоб знайти лампу, яка повністю задовольнить усі запити, потрібно заздалегідь продумати, де ви її використовуватимете та розміщуватимете. Так само важливо звертати увагу на температуру світла та час автономної роботи.

Деякі виробники обладнують свої товари додатковими елементами: фіксаторами для смартфона, підставками для ручок та олівців, магнітами для кріплення на вертикальній поверхні. Звертайте увагу на такі деталі, бо вони впливають на ціну. Тому, якщо функція павербанка вам не потрібна, не варто за неї переплачувати.

Нарешті, купуйте лампи лише надійних виробників та в перевірених магазинах. Бо від їхньої надійності та довговічності роботи залежатиме ваш комфорт.