Типові помилки при виборі телевізора

Багато покупців, вибираючи телевізор, роблять однакові помилки. З кількох варіантів вони обирають гірший, самі того не розуміючи. Але мету мають протилежну.

Багато покупців, вибираючи телевізор, роблять однакові помилки. З кількох варіантів вони обирають гірший, самі того не розуміючи. Але мету мають протилежну. Причина цього в звичайній непідготовленості та незнанні, на що слід звертати увагу і що означає кожна характеристика. Також на це впливає звичайне бажання зекономити. Мовляв, навіщо переплачувати за LG, Samsung чи Sony, якщо можна купити якогось китайця значно дешевше.

Зараз ми спробуємо розібратися в деяких суперечливих моментах, щоб ви змогли вибрати телевізор, який найбільше відповідатиме вашим вимогам та працюватиме довго.

Які помилки найчастіше роблять покупці

Взагалі то помилок робиться багато. Щоб їх не допускати, потрібно досконало розібрати всі характеристики телевізорів. Це дозволить вам не потрапити на гачок маркетологів та ставити правильні запитання продавцям під час вибору та покупки.

Далі ми розглянемо лише найчастіші та найсуперечливіші помилки.

  1. Покупка дешевого телевізора. Під час вибору пристрою від дуже відомого виробника або від менш відомого з Китаю, багато хто зупиняється саме на другому варіанті. Причина в тому, що два телевізори на папері можуть мати абсолютно однакові характеристики (тип, діагональ, роздільна здатність, частота оновлення, яскравість, HDR, Smart TV тощо), але вартість китайця нижча приблизно на 30 відсотків. Більшість людей думають, що сенсу переплачувати просто немає, і купують те, що дешевше. Насправді ж, різниця у вартості повністю виправдана — ціни на телевізори в Україні залежать і від якості. Дорожча модель надійніша та довговічніша, а її характеристики та функції кращі.
  2. Не завжди менша товщина — краще. Якщо ж ви купуєте LED-телевізор невеликої чи середньої вартості, менша товщина може свідчити про те, що в ньому встановлено бюджетний тип підсвітки — Edge LED. Тут світлодіоди, які підсвічують матрицю, розташовані по периметру корпусу або по боках. А в моделях з більш якісною підсвіткою (Direct LED) вони розподілені по всій площі матриці, що і впливає на збільшення товщини корпусу. За якістю другий варіант краще першого, оскільки тут немає засвітів по боках екрану.
  3. Вибір телевізора за зображенням у магазині. У виставкових залах в звичайний фізичних магазинах телевізори працюють у динамічному чи демонстраційному режимі, а також показують там зазвичай яскраві відеоролики. У домашніх умовах, у звичайному режимі при перегляді фільмів картинка буде зовсім іншою. Тому магазинному зображенню довіряти не можна.

Щоб підібрати телевізор, вам необхідно досконало вивчати характеристики, дивитися огляди, порівняння та відгуки. Під час вибору пристрою в фізичному магазині попросіть консультанта продемонструвати роботу різних режимів. Не зайвим буде мати із собою флешку з якимось фільмом.

Таким чином найбільшою помилкою є те, що багато покупців, просто не хочуть заглиблюватися в параметри. В такому випадку безліч важливих моментів залишаються не врахованими, а іншим навпаки надається занадто велика важливість. Тому, якщо ви хочете залишитися задоволеним покупкою, поставтеся до вивчення характеристик та вибору серйозно.