На кордоні з Сумською областю стоїть танкова дивізія РФ. Можлива активізація обстрілів

 

Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє, що війська рф можуть активізувати обстріли по території Сумської області з Курської області росії.

Зокрема, на кордоні стоїть танкова дивізія Росії.

«З метою підтримання напруженості на кордоні й недопущення перекидання резервів наших військ на загрозливі напрямки, противник утримує поблизу українсько-російського кордону у районі населеного пункту Козіно Курської області підрозділи зі складу 90-ї танкової дивізії Центрального військового округу. Не виключається активізація обстрілів із зазначеного району по території Сумської області», – йдеться в зведенні Генштабу ввечері 4 травня.

Крім того, у Генштабі ЗСУ не виключили можливість залучення до завдання ракетних ударів по території України корабельного угруповання Чорноморського флоту росії, яке в акваторіях Чорного та Азовського морів «продовжує виконувати завдання з ізоляції району ведення бойових дій, ведення розвідки та вогневої підтримки на приморському напрямку».

«На теперішній час у готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії крилатих ракет морського базування «Калібр», – йдеться у зведенні.

Радіо Свобода