У ніч на неділю Приватбанк призупинить проведення транзакцій по картках та роботу Приват24

У ніч з 6 на 7 листопада ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру.  

Таку новину повідомляє сайт ПриватБанку.

«Ми усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з Чорної пʼятниці та завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, аби шопінг наших клієнтів комфортним та приносив задоволення», – йдеться у повідомленні.

Технологічні роботи з оновлення процесингу пройдуть в ніч на неділю 7 листопада. У період оновлення процесингового центру, з 01.00 і до 04.30 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу. Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

«Просимо звернути увагу на цю інформацію та можливі незручності, та відповідно спланувати відпочинок чи перенести свої безготівкові покупки у торговельній мережі та Інтернеті на декілька годин», – звертається банк до своїх клієнтів.

Щороку обсяги операцій клієнтів з картками ПриватБанку зростають на 20%. На сьогодні процесинговий центр банку обробляє понад 70 000 карткових платежів щохвилини.