У рф обговорюють можливість оголошення воєнного стану – росЗМІ

Російська влада розглядає можливість запровадження воєнного стану на тлі збройного заколоту, який розпочали найманці ПВК “Вагнер” Євгєнія Прігожина, пише ресурс “Можем объяснить” із посилання на джерело в раді редерації рф. 

“Мета цієї «спецоперації» – захоплення влади в країні. Зараз опрацьовується питання про оголошення воєнного стану, щоб не допустити цього”, – сказав співрозмовник.

За його словами, ворожих сенаторів попередили, що треба бути готовими взяти участь у екстреному засіданні.

Також джерело, близьке до адміністрації президента владіміра путіна, спростувало інформацію речника Дмітрія Пєскова про перебування автократа у Кремлі. Співрозмовник підтвердив, що глава росії наказав йти на “найжорсткіші заходи” проти Прігожина та його бойовиків-учасників “спроби держперевороту”, у тому числі на фізичну ліквідацію.

Дещо раніше видання The Moscow Times писало з посиланням на людину, наближену до кремля, що путін міг би в найближчі години ухвалити рішення про початок операції з ліквідації “маршу справедливості”, розпочатого ватажком “Групи Вагнера”.

“Вагнер до ночі можуть дістатися Москви. Якщо влада хоче цього не допустити, то доведеться проводити операцію в найближчі години”, – сказало джерело.

За даними російських ЗМІ, у кремлі не виключають громадянської війни, з ночі в Москві проводяться антитерористичні заходи для посилення безпеки. В управлінні розвідки Великої Британії вважають, що “вагнерівці” майже напевно мають на меті дістатися до Москви.

zn.ua