Українці заробляють гроші вдома, під час покерної сесії: як вибрати надійний покер-рум

Українці постійно шукають додаткове джерело прибутку. Зокрема, на дозвіллі люблять грати в азартні ігри.

Так, більшість співвітчизників азартні, не проти випробувати вдачу і віддають перевагу грі через інтернет. Онлайн-гра має багато переваг:

 • людина знаходиться у «зоні комфорту»,
 • спілкується з співвітчизниками, іноземцями і одночасно заробляє гроші під час гри.

Більшість українців люблять грати на покер-румах.

Довідка! Покер-рум — це електронна площадка, де гравці грають ризикують, роблять ставки, приймають участь у покерній сесії та у турнірах.

Як обрати покер-рум: критерії вибору

В Україні достатній вибір покер-румів. Проте варто зупинити свій вибір на надійній платформі. Наприклад, одним з найвідоміших в Україні є GGpokerok, оскільки він багато років працює, стабільно виплачує гроші і радує своїх гравців бонусами. Отже, потрібно звернути увагу на:

 1. Дизайнерське рішення. Приємний дизайн — це дуже важливо. Але ще важливіше надійність його програмного забезпечення, безперебійність роботи клієнтської оболонки. Перед реєстрацією ознайомтесь з детальним оглядом його діяльності і дізнайтеся, зокрема, наскільки давно оновлювалося ПО.
 2. Зручний інтерфейс та язикова підтримка: україномовний сайт та, бажано, підтримка інших мов на сайті. Адже якщо сайт буде складний для використання користувача, то ігрова діяльність теж буде проблемною.
 3. Інформованість. На головній сторінці має бути розгорнута інформація: правила гри, наявність акцій/бонусів, правила і терміни виведення грошей. Потенційний клієнт має знати усі переваги співпраці саме з цим порталом.
 4. Рівень популярності серед гравців. Навіть найкраще програмне забезпечення втрачає свій сенс, якщо в покер румі ні з ким грати в покер. Велика кількість гравців в покерной кімнаті підвищує шанс знайти підходящих і зручних опонентів.
 5. Вітальний бонус без депозитів —не обов’язково, але буде приємним бонусом для новачків.

4 категорії покер-румів

Для починаючих гравців рекомендуємо звернути увагу на категорію покер-румів:

 1. A — найбільш топова категорія. Саме з цього списку бажано вибирати, реєструватися і грати. В даній категорії перераховані найбільш популярні покер-руми та надійні, які гарантують швидкий вивід грошей і чесну співпрацю.
 2. B — електронні платформи, які мають менше ігроків і не такі активні. Проте тут можна набрати банкролл, з бездепозитних бонусів та різних акцій. Організатори їх часто влаштовують, щоб привернути увагу нових клієнтів.
 3. C — не популярні українські площадки та портали з країн СНД. Ігрокам варто уважно ознайомитись з правилами гри і виведенням грошей, щоб впевнитись, що грошові операції будуть виведені швидко та без проблем.
 4. D — Заборонені та закриті організації, через шахрайські операції. Гравцям варто не реєструватися на таких платформах.

Довідка! Банкрол — це сума грошей, яка виділена спеціально для покерної сесії.

Отже, гравцям варто зупинити свій вибір на категорії A або B. Обирайте лише надійні покер-руми та грайте з задоволенням.

Джерело: Poker-Experts
Автор:  Анатолій Фелатов

Поділитися в соцмережах: