Українцям хочуть дозволити повертатися з Туреччини без ПЛР-тесту на Covid-19

Україна планує дозволити своїм громадянам повертатися з Туреччини без обов’язкового проходження ПЛР-тестів на COVID-19, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Інтерфакс-Україна.

“Наприклад, Туреччина звільнила українців від необхідності показувати результати ПЛР-тесту при перетині кордону. Тому ми робимо дзеркальна відповідь: ті, хто повертається з Туреччини, також будуть звільнені від необхідності показувати ПЛР-тест”, – сказав він журналістам в суботу.

Ляшко зазначив, що у зв’язку зі змінами ЄС критеріїв визначення країн, з яких можна без обмежень перетинати кордони ЄС, Україна також перегляне такі критерії.

“Ми внесли зміни до постанов Кабміну, і зараз погоджуємо їх з центральними органами виконавчої влади. Ми вводимо до постанови перелік країн, які привабливі з туристичної точки зору для України, Мінкультури і МЗС визначили країни, де будуть дзеркальні дії”, – розповів він.

При цьому Ляшко підкреслив, що наразі немає підтвердженої офіційної інформації про визнання або невизнання окремими країнами тих чи інших вакцин від COVID-19 і про можливу заборону приїжджати в ці країни особам, які вакциновані “не такою вакциною”.

Поділитися в соцмережах: