Українцям пояснили, як можна використовувати цифрові COVID-сертифікати без смартфона й інтернету

Це стане в нагоді людям старшого віку, тим, хто не має смартфона, або ж тим, кому потрібно використовувати COVID-сертифікат без наявності інтернету.

«У найближчі тижні ми запустимо можливість згенерувати міжнародний COVID-сертифікат на порталі «Дія». Щоб була можливість допомогти зробити це або людям старшого віку, або, якщо, наприклад, немає смартфона з тієї чи іншої причини – його можна буде роздрукувати», – пояснив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Федоров уточнив, що це, по суті, QR-код, який після того, як він буде згенерований, можна використовувати навіть без інтернету.

«Це також важливо. Тому що, коли ви потрапляєте в іншу країну, на кордоні через те, наприклад, що ви не включили роумінг, або з іншої причини, немає зв’язку (так часто буває в різних країнах) можна використовувати COVID-сертифікат без інтернету», – сказав міністр.

За його словами, якщо COVID-сертифікат вже згенерований в додатку «Дія» або роздрукований на іншому носії, його можна буде перевіряти.

«Тому що це – ваш документ. І разом з вашим закордонним паспортом це вже буде певна ідентифікація», – підсумував Федоров.

newsyou.info

Поділитися в соцмережах: