Важливі параметри, які варто враховувати перед придбанням мікрохвильової печі

При виборі мікрохвильової печі багато хто орієнтується на зовнішній вигляд техніки. Це неправильно, оскільки необхідно враховувати технічні характеристики пристрою та наявність додаткових функцій. Одним з важливих параметрів вважається потужність пристрою. Від цієї величини залежить, чи зможе мікроволновка розігрівати чи готувати продукти.

Принцип роботи мікрохвильової печі

Найбільш примітивні та недорогі пристрої зможуть без проблем здійснити розморожування, розігрів продукції. Крім того, не стане складністю приготування простих страв, таких як запечена картопля, сушіння сухарів. Однак на більше така техніка не здатна. Перед тим, як обрати пристрій, необхідно зрозуміти, для яких цілей він використовуватиметься.

В основі роботи пристрою лежить використання спеціального випромінювання, яке розігріває не поверхню, а внутрішню частину продукту. Саме тому після вилучення рідких продуктів з мікрохвильової печі, їх бажано перемішувати, щоб усереднити температуру. Адже дуже часто після розігріву, страв усередині гаряче, а по краях досить холодне чи навпаки.

Чи варто купувати мікрохвильову піч з грилем?

Якщо планується використання мікрохвильової печі для більш широких завдань, необхідно надавати перевагу універсальним апаратам з величезним набором функцій. Якщо у вас немає повноцінної духовки, ви плануєте готувати в мікрохвильовій печі запечену курку, а також запікати деякі продукти, то обов’язково варто віддати перевагу пристроям з грилем. Додатковою перевагою стане наявність елемента, що обертається, який забезпечить рівномірне утворення рум’яної скоринки.

Від чого залежить вартість мікрохвильової печі:

  • Зараз мікрохвильова піч – непросто пристрій для розігріву їжі. Це повноцінний прилад, який на короткий час здатний замінити духовку.
  • Багато сучасних пристроїв доповнені різними функціями, які розширюють можливості техніки, дозволяючи її використовувати як повноцінний побутовий прилад. Готують у ній як перші, так і другі страви. Деякі пристрої дозволяють готувати випічку.
  • Вартість залежить від кількості функції та призначення пристрою. Тому апарати, які мають мінімальний набір функцій, коштують набагато дешевше.
  • Істотно збільшити вартість мікрохвильової печі можуть розумні функції. Зараз у продажу з’являється все більше пристроїв, які пристосовані до роботи в умовах розумного будинку. Не винятком стала мікрохвильова піч.

Управління приладу Xiaomi можна здійснювати голосом, тобто не натискаючи жодних кнопок. Зараз такі пристрої поки що не надто поширені, проте світ поступово розвивається. Тому цілком можливо, що незабаром на зміну стандартним мікрохвильовим печам прийдуть розумні пристрої, які працюватимуть автономно.