Viber розповів, як користуватися новими функціями в месенджері

У Viber розповіли користувачам про те, що за допомогою технології доповненої реальності користувачі мессенджера зможуть приміряти AR-фільтри і маски, реалізовані за підтримки Snap. Про це пише today.ua.

Технологію доповненої реальності можна буде використовувати для створення фотографій і відео прямо в месенджері. Ви зможете завантажувати смішні анімації на телефон і ділитися ними з усіма користувачами.

Компанії та організації cмогут за допомогою цієї функції створювати в Viber власні брендовані маски. Наприклад, Всесвітній фонд дикої природи (WWF), ФК “Барселона” і Всесвітня організація охорони здоров’я вже зацікавилися цією функцією.

У Viber також можна створювати брендовані стікери, причому абсолютно безкоштовно. З їх допомогою представники бізнесу зможуть вибудовувати комунікацію з клієнтами в режимі онлайн. Користувачі зможуть завантажити весь стікерпак і ділитися стікерами зі своїми друзями, тим самим популяризуючи конкретний бренд.

Користувачі Viber активно починають освоювати чат-боти в месенджері. Завдяки таким роботам можна, наприклад, перевірити статус посилки, стежити за вартістю авіаквитків, шукати вакансії, записуватися на прийом до лікаря, оформляти страховку і багато іншого.