Виробники автозапчастин, що представлені на ринку

Ремонт автомобіля завжди потребує покупки запчастин. Деякі компоненти потрібно міняти систематично. Це гальмівні колодки, фільтри, ремені та інші витратні матеріали. Будь-який покупець хоче позбавити себе від підробок. Але як це зробити, коли на ринку так багато неякісних товарів? Доволі часто підробки бувають упаковані в схожі упаковки, як і товари від іменитих виробників. Поки діє гарантія для автомобіля, власник може звернутися до сервісного центру, де його забезпечують оригінальними деталями. Але через час все одно доведеться шукати запчастини самому. До того ж власників новеньких авто не так вже й багато. Автопарк країни у переважній кількості складається з не найновіших транспортних засобів. І поки що транспорт на ходу, ремонт знадобиться неминуче.

Автопро пропонує широкий перелік автозапчастин для різних марок автомобілів різного року випуску. Пошук торгівельного майданчику працює в такий спосіб, щоб мінімізувати помилки покупців під час добору деталей.

Автозапчастини на ринку

Більшості автолюбителів відома різниця між оригінальними та неоригінальними деталями. Постачальниками обох груп запчастин є підприємства, що спеціалізуються на автомобільних компонентах.

  1. Оригінальні використовуються при збиранні автомобілів на підприємствах автоконцернів. Автоскладачі поставляють на конвеєр мінімум вузлів та компонентів, а більшу частину замовляють ззовні, на інших підприємствах. Заводам виробникам надається технічне завдання із зазначенням необхідних параметрів запчастин для комплектації певної марки транспорту. Деталі конструюються, виготовляються та поставляються на конвеєри автоскладальників. Замовники вказують терміни постачання та оголошують інші необхідні умови. Оригінальні запчастини відзначають позначкою автоконцерну;

  2. Неоригінальними вважаються деталі від тих самих виробників, що постачають свою продукцію на конвеєри автоскладальників, але поставляються вони вже на вторинний ринок. Такі запчастини не відрізняються технічними характеристиками від оригінальних, але коштують значно дешевше. Неоригінальні запчастини відзначаються знаком виробника.

Які запчастини представлені на вторинному ринку?

У світі є багато компаній, які виробляють деталі тільки для вторинного ринку. Якість цих деталей різна. Є гарні запчастини, майже рівні за якістю оригінальними, а є практично непридатні для установки на автомобіль. Якщо покупець збирається заощадити, краще вивчити інформацію про виробників деталей. Серед постачальників вторинного ринку є й такі, що не виробляють нічого, лише займаються упаковкою виробів від відомих брендів. Є компанії, які забезпечують відновлення б/у деталей, але скільки вони можуть прослужити сказати важко.

Окремою категорією деталей ринку є підробки. Це досить велика група деталей, які виробляються без будь-якого контролю якості, і отже навряд чи забезпечать безпеку водію та його автомобілю.