Як максимально ефективно використовувати акумулятор у смартфоні?

Для більшості користувачів, звісно, не стане відкриттям той факт, що акумулятори в мобільних телефонах з часом втрачають свою продуктивність. Це впливає на час автономної роботи смартфона на одному повному заряді, а щоб вирішити цю проблему, необхідно вибрати нову батарею. Для телефонів Samsung знайдете її тут

https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/samsung. Однак природний процес деградації можна уповільнити, і ось кілька важливих рекомендацій:

Системні та програмні оновлення

Першим важливим кроком, який може суттєво вплинути на керування живленням, є оновлення операційної системи. Розробники постійно працюють над тим, щоб вбудовані інструменти ОС споживали якнайменше енергії. У нові версії зазвичай вносяться незначні зміни, які оптимізують енергоспоживання та роблять пристрій більш енергоефективним. Тому переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлена остання версія операційної системи.

Слідкуйте за температурою

В ідеалі використовувати та зберігати смартфон необхідно за температури від 16 до 22 градусів за Цельсієм. Тоді акумулятор має ідеальні умови для правильної роботи та зарядження. Звичайно, насправді в такі рамки вписатися вкрай важко. Важливо знати, що пікова температурна межа для АКБ становить 35 градусів за Цельсієм. Тривала робота вище цього значення викликає прискорену деградацію батареї і, отже, пришвидшує зниження її ємності. Нижня межа – це температура 0 градусів Цельсія.

Чохол може стати проблемою

Якщо пристрій постійно “лається” на роботу акумулятора, це може бути пов’язане зі встановленим на ньому чохлом. Як це можливо? Часто буває так, що додатковий аксесуар заважає правильному охолодженню пристрою. Під час зарядження та роботи накопичується тепло, внаслідок чого батарея піддається впливу температур вище 35 градусів Цельсія. Це призводить до швидшого зносу АКБ. Тому рекомендується знімати чохол під час заряджання.

Тривале зберігання

Якщо плануєте довго не використовувати свій пристрій, необхідно залишити його зарядженим на 50%. Також рекомендується заряджати акумулятор наполовину кожні 6 місяців, оскільки він буде повільно розряджатися, навіть якщо смартфон повністю вимкнений.

Чому батарея швидко розряджається?

Причиною швидкого розряджання телефону може бути зношений акумулятор, а також неефективне керування живленням. Що можна зробити, щоб батарея прослужила довше?

Це дуже просто. У налаштуваннях виберіть “Акумулятор”, тут знайдете повний звіт того, куди витрачається енергія акумулятора. Можна дізнатися, які програми «з’їдають» її більшу частину. Якщо обмежити використання енерговитратного програмного забезпечення, то девайс зможе пропрацювати набагато довше на одній повній зарядці. Також відкрийте вкладку «Стан батареї» та перевірте ємність накопичувача в даний момент. Якщо вона становить 80% і менше, доцільно замінити акумулятор на новий. Для смартфону марки Xiaomi якісну батарею можна обрати за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/xiaomi.