Як отримати бонус 2500 грн у Паріматч?

Букмекерська контора PariMatch успішно працює у Європі більше 20 років. Для отримання доступу до сайту потрібно пройти реєстрацію на ресурсі. Це нескладна процедура, яка займає мінімум часу. За верифікацію на ресурсі новий гравець отримує https://art-insight.com.ua/bonus-2500.html бонус 2500 грн Пари Матч.

Після завершення процедури користувач може поповнювати рахунок і робити ставки. Виведення виграних коштів доступне лише клієнтам, які підтвердили особистість за допомогою скан-фото документів.

Алгоритм дій

Стати гравцем на Пари Матч може лише повнолітній клієнт. Для створення облікового запису потрібно зробити наступні дії:

  • Зайти на сайт букмекера і відкрити закладку «реєстрація».
  • Заповнити анкету. Потрібно зазначити прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон, дату народження і електронну адресу. Після введення даних бажано перевірити їх коректність, адже помилку в облікових документах виправити дуже складно. Також система дозволяє обрати будь-яку валюту із спливаючого списку.
  • Підтвердити електронну адресу або номер телефону. Якщо під час реєстрації https://art-insight.com.ua/reg.html користувач в Паріматч вказав e-mail, то саме на нього прийде лист з посиланням, по якому потрібно перейти на сайт Пари Матч. Якщо в обліковому записі клієнт зазначив номер телефону, то на нього система скерує повідомлення з кодом, який потрібно вказати у спеціальному полі.
  • Створення паролю. Система пропонує згенерувати пароль для захисту облікового запису. Він повинен містити від 8 до 30 символів, у тому числі цифри і латинські букви (великі і маленькі).

Завершальний етап реєстрації – підтвердження особистості клієнта. Для цього потрібно передати співробітнику букмекерської контори скан-копію документа з фотографією: внутрішнього або закордонного паспорта, посвідчення водія.

Користувач вправі обмежитися лише реєстрацією, що дозволить користуватися функціоналом сайту без жодних обмежень. Однак без ідентифікації він не зможе вивести виграні кошти, а також отримати в PariMatch 2500 грн за реєстрацію.

Бажано провести ідентифікацію одночасно з реєстрацією на сайті. Адже процедура верифікації займає близько тижня. У деяких випадках, якщо особистість клієнта викликає сумніви, процес ідентифікації подовжується до місяця.

Бонуси Пари Матч

Бонуси за верифікацію надається гравцям, які ідентифікували свою особистість. Частіше всього, мова йде про певну кількість безплатних обертів на конкретному автоматі.

Вітальний бонус нараховується новому клієнту після верифікації. Умова його надання – поповнення депозитного рахунку на суму понад 100 грн. Розмір бонусу складає 100% від внесених коштів. Максимальна винагорода обмежується сумою 2500 грн.

Бонус від PariMatch 2500 грн. надається також за завантаження додатку Пари Матч.

Особливості грального ринку України розглянуто у цьому матеріалі.

Важливі нюанси

Процедура ідентифікації передбачає надання співробітнику букмекерської контори скан-фото паспорта (внутрішнього або закордонного), а також селфі з документом у руках.

Під час верифікації потрібно завантажити певні сторінки. Якщо паспорт старого взірця, то достатньо буде першої сторінки. При використанні для ідентифікації водійських прав або ID-карти потрібно зробити скан-копії як лицьової, так і зворотної сторінки.

Завантаження документів здійснюється за допомогою вкладки «підтвердження аккаунту». Користувачу потрібно зайти у неї та вибрати зі спливаючого списку відповідний варіант. Останній крок – завантаження документа і селфі з ним в руках.

Фотографія повинна бути якісною, з чіткими даними. Важливо, щоб усі кути попадали в кадр. У прийомі зображення може бути відмовлено, якщо воно містить ознаки графічної корекції. Також не підходить документ, термін дії якого уже сплив.

Селфі повинно містить обличчя користувача та паспорт або права. Важливо, щоб реквізити останнього повністю співпадали з даними документа на попередньому зображенні.

Працівники букмекерської контори відмовляють у проведенні ідентифікації, якщо інформація у присланих документах не відповідає даним, вказаним під час реєстрації. У цьому випадку користувачу потрібно буде надати додаткові відомості.

Проблема з ідентифікацією може бути зумовлена технічним збоєм. У разі його виникнення потрібно буде заново повторити процедуру.