Які країни визнають українські цифрові COVID-сертифікати

Україна приєдналася до європейської системи електронних COVID-сертифікатів щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції.
Повідомляється, що українські сертифікати із програми «Дія» визнають у країнах Євросоюзу. Ще 32 країни за межами ЄС беруть участь у системі та визнають українські цифрові COVID-сертифікати.
Система «Дія» виконує генерацію сертифікатів з QR-кодом українською та англійською мовами в електронній формі для смартфона або у вигляді PDF-файлу для скачування. Якщо вибрано pdf-файл, його потрібно роздрукувати.
Країни за межами Євросоюзу, які визнають українські COVID-сертифікати про вакцинацію:
Албанія, Андорра, Вірменія, Ватикан, Великобританія, Грузія, Ізраїль, Ісландія, Кабо-Верде, Ліван, Ліхтенштейн, Марокко, Молдова, Монако, Нова Зеландія, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Панама, Сальвадор, Сан-Марі Сербія, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Того, Туніс, Туреччина, Уругвай, Фарерські острови, Чорногорія, Швейцарія.
Країни Євросоюзу, які визнають українські COVID-сертифікати про вакцинацію:
Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Естонія.
Для поїздки можна взяти із собою сертифікат у будь-якому вигляді. Після прибуття в країну його перевірять за допомогою QR-коду. Сертифікат про вакцинацію для поїздок починає діяти через 14 днів після завершення курсу вакцинації.

redpost.com.ua