Автобус №63 курсуватиме до кінцевої зупинки «Ганнівка» в Сумах

Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко. За його словами, від середи, 3 серпня, автобусний маршрут №63 курсуватиме до кінцевої зупинки «Ганнівка».

Окрім того, посадовець розповів, що минулого тижня тривали перевірки роботи громадського транспорту на міських маршрутах у вечірній час. У вівторок, 26 липня, контролювали міський пасажирський автомобільний транспорт з 19:25 до 20:30 на вул. 20 років Перемоги у напрямку центру та на проспекті Курському. Зафіксовано відсутність автобусів за маршрутом №2, № 7А (ФОП «Олійник А. Г.») та №1, №15, №52 (ТОВ «Сумипастранс»). За результатами складено акти та направлено перевізникам для усунення недоліків.

У той же час КП «Електроавтотранс» поступово збільшує кількість комунального транспорту на маршрутах міста. Відсьогодні відновлено роботу кільцевого тролейбусного маршруту №21 і додано один тролейбус на маршрут №2. Загалом наразі функціонують 16 тролейбусних маршрутів, за якими курсують 33 одиниці електротранспорту, та 8 автобусних маршрутів, які обслуговують 13 одиниць.

ВШ