Аграрії Сумщини отримали надпотужний Case IH Quadtrac

Про це розповіли у пресслужбі Titan Machinery Ukraine, офіційного дилера виробника.

Як йдеться в повідомленні, на підприємство Сумської області відвантажений вживаний трактор Case IH Quadtrac 550.

Нагадаємо, призначення серії тракторів Case IH Quadtrac – це робота у складних умовах з величезними агрегатами. Для успішного виконання завдань такого рівня складності в найкоротший термін трактори Steiger оснащені надпотужним двигуном FPT Cursor 13 і комплектуються з посилених компонентів найвищої якості.

Робота з агрегатами великої ширини захвата висуває особливі вимоги до системи тракторів. Саме для цього вони обладнані високопродуктивною гідравлічною системою, потужним тяговим брусом і підготовлені під установку системи GPS-навігації.

Кабіна трактора Quadtrac має чудові показники рівня шумоізоляції, інтуїтивно-розташовані органи керування та контролю, і при цьому не має перешкод для огляду на всі 360°.

Модифікація тракторів Case IH Quadtrac – це надпотужні трактори, оснащені унікальною системою гусеничного ходу. Система Quadtrac передбачає використання чотирьох незалежних гусеничних двигунів, які забезпечують неперевершене тяглово-зчіпне зусилля, плавність руху та універсальність. Саме використання чотирьох гусениць замість двох дозволяє максимально повно використовувати весь тяговий потенціал трактора і при цьому уникати надмірного ущільнення ґрунту.

agropravda.com