А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

Наразі Держрибагентством разом з Мінагрополітики розробляється експериментальний проєкт щодо видачі рибальського квитка.

Про це повідомляє  Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Рибальський квиток – це додаткова можливість любительського рибальства в обсягах, що перевищують добову безоплатну норму вилову водних біоресурсів.

«Тобто, ви як і раніше, можете ловити 3 кг риби + 1 штука, 30 раків тощо – безкоштовно. Водночас, відповідно до проекту запуску рибальського квитка, у вас з’явиться додаткова можливість ще наловити водних біоресурсів, але вже за встановлену плату», – пояснюють у агентстві.

У рамках такого запланованого нововведення для рибалок Держрибагентство ініціює онлайн опитування.

Метою опитування є краще розуміння потреби рибалок-любителів та визначення за їх допомогою прийнятної для рибалок вартості рибальського квитка і пріоритетних напрямів цільового використання коштів, отриманих від його продажу.

«Отже, шановні рибалки, ваші думки, побажання, а місцями і критика для нас важливі. Основні аспекти рибальського квитка наразі у ваших руках», – додають в агентстві.

Долучайтесь до опитування, яке можна пройти до 31 березня 2023 року за посиланням.


Сумський рибоохоронний патруль нагадує: якщо ви стали свідком факту порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» (096) 838-25-70 та  (0542) 77-17-15 .