Батькам загиблого нацгвардійця вручили його державну нагороду

Матір загиблого сумського гвардійця Павла Биченка отримала державну нагороду сина – орден «За мужність» III ступеня.
Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі нагороджено (посмертно) старшого солдата Павла Биченка.

“Для мене честь – вручити Вам особисто цю високу нагороду Вашого сина. Той героїзм, який проявив Ваш син на початку повномасштабного вторгнення – притаманний усьому нашому війську, яке продовжує нещадно бити ворога вже одинадцятий місяць. Ви виховали справжнього героя, і саме завдяки тисячам героїв український народ переможе”, — підкреслив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

Старший солдат Павло Биченко служив строкову службу у військовій частині 3051, згодом перейшов на службу за контрактом. Загинув гвардієць у перший тиждень повномасштабного вторгнення на одному з блокпостів Сумщини у наслідок ворожого авіанальоту.

“Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль, аби перемогти ворога та вигнати з нашої землі. Старший солдат Павло Биченко не зрадив словам військової присяги, був вірним сином українського народу. Він був одним з тих, хто допоміг вигнати ворога із рідної йому Сумщини. На жаль, ціною власного життя. Однак він навічно залишиться гвардійцем нашої військової частини”, — говорить командир військової частини 3051 підполковник Євген Казанцев.

Наказом командувача Національної гвардії України старший солдат Павло Биченко зарахований до списку особового складу військової частини навічно. А його прізвище, прізвище справжнього героя та мужнього захисника України, занесено до Книги пам’яті військової частини.