Благодійний мистецький тур «Дні української культури в містах-партнерах країн ЄС» тростянчани завершили в Чехії

Завершальним етапом благодійного туру тростянчан «Дні української культури в містах-партнерах країн ЄС» став візит до Чехії. Тростянчани відвідали з мистецькими заходами місто-партнер Бистршице-над-Пернштейнем.

Жителі цього старовинного мальовничого чеського міста порадували тростянчан своєю гостинністю, щирим співпереживанням, вірою в Україну та готовністю її всебічно підтримувати.

На площі просто неба відбувся потужній концерт на підтримку України. Натхненно виступали і тростянецькі, і чеські самодіяльні артисти, даруючи піднесений настрій глядачам! Тростянчани були приємно вражені щирою увагою місцевих жителів до подій в Україні, дружнім і теплим ставленням до нас, українців.

Викладачі Палацу дітей та юнацтва провели для чеських дітей майстеркласи з виготовлення сувенірів та прикрас в українському національному стилі. Мистецькі заходи знайшли щирий відгук у серцях наших чеських друзів. А ще вони дізналися про війну в Україні, так би мовити, «з перших вуст» – від тростянчан, які пережили ворожу окупацію.

Тростянецький міський голова Юрій Бова від себе особисто та від імені усіх жителів Тростянецької громади щиро подякував жителям міста Бистршице-над-Пернштейнем за благодійність і «дружнє плече», зокрема, за надання генераторів. Це допомогло громаді пережити найтяжчу, воєнну зиму.

trostyanets.info