Білопільська громада попрощалася із загиблим воїном

27 грудня у Білопільській громаді попрощалися з 27-річним Олександром Тимком  – захисником, мужнім бійцем, який боронив українську землю від російського окупанта і загинув у запеклому бою з ворогом на Донецькому напрямку.
Тіло Героя містяни зустрічали зранку біля рідного дому, а потім живим коридором проводжали його в останню путь.
Прощалися з загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати. Він боровся як герой та помер як герой.

Олександр Тимко народився 26 березня 1995 року у Білопіллі. Після закінчення місцевої школи №3 вступив до Іскрисківщинського професійно-технічного училища. Отримавши професію “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, працював у фермерському господарстві «Іскрисківщинське».

У 2016 році Олександр пов’язав життя з армією: проходив військову службу за контрактом. Залучався до участі у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримання збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях. Звільнився старшим солдатом. Однак не зміг займатись цивільними справами, поки на фронті продовжували воювати його побратими. 8 квітня 2020 року підписав контракт та знову продовжив служити заради України.

У червні під час переміщення особового складу з населеного пункту Бахмут Донецької області зник безвісти.

Нагороджений медаллю «Захисник України».