Білопільці проти переселення вихованців психоневрологічного інтернату до школи

Вихованців Атинського психоневрологічного інтернату, який знищили росіяни, хочуть переселити в приміщення Білопільської школи №5. Однак батьки школярів та вчителі висловили своє “проти”. Рішення наразі відтермінували.

Про це повідомляють журналісти Білопілля.City.

У чому суть

Сумська обласна влада запропонувала перевести підопічних Атинського психоневрологічного інтернату, який на початку липня розтрощили снарядами росіяни, до приміщення Білопільської школи №5.

Школа №5 і її учні. Школа №5 і її учні. Автор: Вікторія Цюпка

Білопільський міський голова Юрій Зарко скликав позачергову сесію на 7 липня, щоб передати майно школи у комунальну власність обласній раді і розпочати процес переселення. Однак проти виступили вчителі та батьки учнів школи №5. У соцмережах вони звернулися до депутатів і громадськості міста з проханням не ухвалювати таке рішення:

“Я є мамою учня, який ходить в цю прекрасну (не побоюсь цього слова) школу. Та в першу чергу, не байдужою мешканкою нашого міста. Люди, ви тільки уявіть, що замість прекрасного дитячого майданчика, на який ми водили наших діток, там з’явиться двометровий бетонний паркан, який відділить нас від такої краси, яку створили працівники цієї ж школи, які до речі залишаться безробітні й це тоді, коли в країні війна…

P.S. Не маю нічого проти особисто до хворих, але такому закладу та ще й в центрі міста категорично проти!”

Зустріч в залі засідань міської ради.Зустріч в залі засідань міської ради.Автор: Суспільне. Суми

Вчителі та батьки учнів зустрілися з міським головою Юрієм Зарком, щоб обговорити це питання. Наразі перенесення інтернату в приміщення школи відтермінували.

“Після проведення низки зустрічей з педагогічним та батьківським колективами школи, враховуючи погодження Сумської обласної ради, мною було прийняте розпорядження про скасування проведення сесії з цього питання. Натомість будуть вивчатися інші шляхи розв’язання даної проблеми разом з керівництвом обласної військово-цивільної адміністрації та обласної ради”, – прокоментував Юрій Зарко.

Що було раніше

Нагадаємо, що 3 липня армія рф обстріляла Атинський інтернат. Загалом випустили 20 снарядів різних калібрів. Спалахнула пожежа у їдальні закладу. Прилетіло в адмінкорпус та гуртожиток. Пацієнти ховалися у підвалах. Троє людей травмувалися, їх госпіталізували. Усіх підопічних та працівників установи довелося евакуювати.