Валентина Домінас: “Були питання до розподілу гуманітарної допомоги”

Про проблеми, пов’язані з розподілом гуманітарної допомоги в Сумах на початку повномасшабного вторгнення росії в Україну розповіла під час проведення круглого столу «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни» директорка Сумської центральної міської клінічної лікарні Валентина Домінас.

“Усі кошти, які були на рахунку лікарні, були витрачені перед війною саме на забезпечення перев’язувальних матеріалів, розчинів, медикаментів тощо. Тобто ми були готові. Але коли сталась ситуація, що в місті закрились всі аптеки, то, безумовно, це було дуже важко.

Люди, які були за межами лікувального закладу і потребували медичної підтримки – вони всі пішли у лікувальний заклад за медикаментами. А першу гуманітарну допомогу  ми отримали аж у квітні.

Треба бути чесними, що питання розподілу гуманітарної допомоги в нас теж були. Мені навіть довелось написати пост, що по закінченню війни я обов’язково запрошу журналістів, і ми будемо розглядати питання: чому тоді, коли гуманітарна допомога вже заходила, вона не потрапляла в усі лікувальні заклади. В усякому разі, нам прийшлося важко дуже”, – сказала пані Валентина.


Перший випуск проєкту «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни» – в ефірі телеканалу СТС вже цього тижня. Слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах! Там – ексклюзивні думки експертів, гострі теми та неочікувані висновки.

Facebook
Telegram
Instagram
YouTube